Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy z logowaniem się do skrilla, czy ktoś też ma? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Problemy z logowaniem się do skrilla, czy ktoś też ma? (/Temat-Problemy-z-logowaniem-sie-do-skrilla-czy-ktos-tez-ma-127305)



Problemy z logowaniem się do skrilla, czy ktoś też ma? - MaLiN - 15-01-2016 12:15

Nie mogę dziś zalogować się do Skrilla. Wyskakuje błąd:

Cytat:Wystąpił problem z Twoim zapytaniem. Jeśli będzie się on powtarzał, spróbuj ponownie później.

Ktoś może wie, czy mieli mieć jakąś przerwę techniczną a może to jakiś inny powód? Już u kilku osób nie działa.


RE: Problemy z logowaniem się do skrilla, czy ktoś też ma? - MilanFan - 15-01-2016 12:17

U mnie wszystko ok.


RE: Problemy z logowaniem się do skrilla, czy ktoś też ma? - radek0389 - 15-01-2016 12:25

Z ciekawości spróbowałem się zalogować, raz wyskoczyła informacja o przeciążeniach serwera, drugim razem udało się zalogować. Ale widać że problem z serwerem po ich stronie.


RE: Problemy z logowaniem się do skrilla, czy ktoś też ma? - MaLiN - 15-01-2016 12:26

Na szczęście już się udało zalogować. Wolałem się upewnić, czy jednak nie mają większych problemów ze stroną. Temat zamykam.

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.