Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jeppers Fun Club® - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jeppers Fun Club® (/Temat-Jeppers-Fun-Club%C2%AE-12729)



Jeppers Fun Club® - kreatywny - 30-08-2010 11:02

Witam
jako założyciel, sponsor, i mediator Fun_Clubu_Jeppersa® ;] postanowiłem w tym temacie umieszczać osoby które dołączyły do klubu z dopiskiem za co "lofciają" mistrza.

1. Razer - "Lofciam dżepersa za tekst o rosbergu i jego urwanym kole oraz o niepasującym kluczu inżynierów"

2. Bolt - "Za Elsidi"

3. Satan - "za jego słitaśny kolorek"

4. Marello - "Lofffffciam Jaspera za walkę z neosami, i przywiązanie do ojczyzny Big Grin 3Maj się ZioOoOoOmeczku JP w naszych sercach haha Tongue"

5. KristopheR - "Lubie Jappersa za jego avek i tekst w sygnaturze xd No i jest chłop gites malineczka z orzeszkami ; DD"

6. Zythus - "Lofciam Dżeppersa, za "Łuhuu" i za mizianie mojego misia-pysia Marella. Nasze TtróÓjkąĄcikKi ftw Big Grin <3."

7. Dominator - "Za walkę z n00bami i za jego $wita$ny CollloreeeQqq"

8. Michał2612 - "Za rFactor"


PS: osoby które chciałyby dołączyć do Fun_Clubu_Jeppersa® proszę pisać do mnie na PW dołączając za co lubią Jeppersa.
PS2: wszelkie dodawanie odpowiedzi w tym temacie bedzię karane warnem od boltaWink


RE: Jeppers Fun Club® - Marello - 31-08-2010 22:00

Daje refresz bo zaraz pójdzie na drugą stronę ;/


RE: Jeppers Fun Club® - MareKSG - 02-09-2010 14:25

hahah jakie neosy Big Grin


RE: Jeppers Fun Club® - Killer - 02-09-2010 14:30

nom Big Grin wali sandalem z maslem , neosami i spamem


RE: Jeppers Fun Club® - Aceq - 03-09-2010 15:49

lol xD "za jego słitaśny kolorek"


RE: Jeppers Fun Club® - SupeRLokeR - 03-09-2010 15:53

l0oFFciaM Jeg0o śłittT glOo0sik


RE: Jeppers Fun Club® - Jeppers - 03-09-2010 16:12

ja i moje ziomki nikt gorszy nikt lepszy