Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zlecę] zrobienie strony dla firmy budowlanej Wordpress - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Zlecę] zrobienie strony dla firmy budowlanej Wordpress (/Temat-Zlece-zrobienie-strony-dla-firmy-budowlanej-Wordpress-127283)



[Zlecę] zrobienie strony dla firmy budowlanej Wordpress - rlu - 14-01-2016 21:00

Hej,

ponieważ zaginął mi gdzieś człowiek, z którym współpracowałem wcześniej, szukam osoby, która zajmie się kompleksowo:

*znalezieniem i dopasowaniem skryptu na potrzeby strony (nie musi być bezpłatny - wybierasz taki na którym będzie Ci się dobrze pracowało)
*przygotowaniem prostych grafik
*wyposażenie strony w treść
*rozlokowanie zdjęć
*podpięcie FB like i google+
*wgranie strony na serwer

Transakcja przez allegro (mam ponad 1500 pozytywów)

Na PW proszę przesłać cenę, najlepiej za każdy etap oddzielnie + linki do swoich wcześniejszych prac + cena za konserwację w przyszłości (około 2 godziny miesięcznie)


RE: [Zlecę] zrobienie strony dla firmy budowlanej Wordpress - MickeyHuntr - 21-01-2016 08:00

Tak jak zaginął człowiek od robienia strony, tak zaginął autor posta. Po tygodniu nawet nie raczył odpisać na wiadomość.


RE: [Zlecę] zrobienie strony dla firmy budowlanej Wordpress - rlu - 02-02-2016 23:03

Zgodnie z informacją, którą Ci przesłałem, czekałem na wiadomości od innych użytkowników. Aktualnie osoby, współpraca z którymi jestem zainteresowany otrzymały informację zwrotną.
Jeżeli ktoś nie trafił do tej pory na ten temat, to prosze o przesłanie PW z dotychczasowymi projektami, ceną za wskazane czynności i najlepiej adresem mailowym, dodam do korespondencji inwestora, tak żebyśmy mogli coś ustalić.


[Zlecę] zrobienie strony dla firmy budowlanej Wordpress - surfer0700 - 02-03-2016 10:56

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.