Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bukmacherstwo a pełnoletność - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Bukmacherstwo a pełnoletność (/Temat-Bukmacherstwo-a-pelnoletnosc-127275)



Bukmacherstwo a pełnoletność - thepolishmoosepl - 14-01-2016 18:28

Witacje! Mam pytanie, czy serwisy wymagają jakiejś weryfikacji czy wystarczy konto w banku i wypłacają bez weryfikacji?


RE: Bukmacherstwo a pełnoletność - Dany_02 - 14-01-2016 18:30

Prawie zawsze wymagana jest weryfikacja tożsamosci, wyjątkiem może być bet at home gdzie raczej tego nie sprawdzają ale jednak zdarza się. Więc najlepiej mieć konto na znajomego bądź kogoś z rodziny


RE: Bukmacherstwo a pełnoletność - thepolishmoosepl - 14-01-2016 18:33

Właśnie myślałem nad Bet-at-home


RE: Bukmacherstwo a pełnoletność - BluesMan94 - 14-01-2016 20:39

Bet at home spoko, tylko jeżeli będziesz ich grabić na naprawdę sporą kasę, to też mogą poprosić o weryfikację, i może być ona naprawdę upierdliwa. Ale to są sporadyczne przypadki. Ale też patrzą na ich "historię" z wyciekiem danych, to ja bym nie ryzykował grę na bahu ze zwykłym kontem bankowym bo jest niemalże pewność, że wpadniesz.


RE: Bukmacherstwo a pełnoletność - thepolishmoosepl - 14-01-2016 21:02

a gdzie byś polecił obstawiać?


RE: Bukmacherstwo a pełnoletność - groszek1112 - 15-01-2016 00:31

Na bah mozesz spokojnie jesli amsz skrilla Smile


RE: Bukmacherstwo a pełnoletność - radek0389 - 15-01-2016 12:03

Bet_at_home to jeden z najgorszych bukmacherów, serwują swoim graczom śmiertelną marżę. Polecam założyć konto w innej firmie oraz na dane osoby pełnoletniej, aby spokojnie wypłacić ewentualne wygrane.


RE: Bukmacherstwo a pełnoletność - Kosiczek - 16-01-2016 18:13

Cześć, temat mnie zainteresował ze względu, że również jestem niepełnoletni Smile
Gram już ponad rok, najcześciej to były nie weryfikowane konta, więc ponad 300 zł poszło w piżdziet ;c
No, ale wracając do pytania, proponuje spojrzeć na bukmachera betclic, gram tam na koncie brata i z tego co mi wiadomo może wypłacać tylko i wyłacznie na kartę bankową, bo wysłał tylko jej zdjęcie, więc radze tam spróbować Smile
Powodzenia ogółem życzę Smile


RE: Bukmacherstwo a pełnoletność - maxkolanko - 25-01-2016 12:51

Pogadaj z kuzynem/rodzeństwem/zaufanym przyjacielem którzy mają 18 lat.
Wytłumacz im, że nie da się na tych stronach wyjść na minus(nie mozesz wziąć pozyczek ani nic innego) i razem z nimi załóż po prostu konto, wpłacaj za swoje i graj za swoje.
Jeśli masz spoko rodziców to warto też pogadać z nimi, czy póki nie masz 18 lat mozesz działać na ich kontach. Smile


RE: Bukmacherstwo a pełnoletność - wook1e - 22-04-2016 12:33

Zależy, np. fanobet.com tam nie musisz mieć 18 lat i obstawiasz skinami cs:go.