Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Droga do bitcoinowego bogactwa! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Droga do bitcoinowego bogactwa! (/Temat-Droga-do-bitcoinowego-bogactwa-127264)

Strony: 1 2 3


Droga do bitcoinowego bogactwa! - olekn1 - 16-01-2016 22:19


Wprowadzenie


Witajcie! Jest to już mój któryś z kolei dziennik na tym forum impreza, jednak teraz przychodzę z czymś innym. Ogólnie zarabianiem w sieci interesuję się od kilku lat, ale nie zebrałem jeszcze kokosów, więc to najwyższy czas na zmianę... W tym dzienniku będę przedstawiać głównie zarobki BTC i związane z BTC, a jak sama nazwa dzienniku wskazuje, będę dążył do bitcoinowego bogactwa! To może tyle nudnego wstępu, a więcej konkretów Tongue



My-Hash.com


Jest to typowa strona "cloud mining", na start dostałem bodajże 3 GHS, teraz mam już 5,31, co daje powalający wynik $0,021671 dziennie Huh

[Obrazek: myhash2pn_snwhqph.png]

Jeżeli ktoś zna strony tego typu, z dobrym bonusem i niskim progiem wypłaty, to chętnie wejdę z refa Smile



Compound.Fund


W program wszedłem z $35, teraz już mam $55, ale od paru tygodniu naliczeń praktycznie nie ma Undecided Admin jest w trakcie tworzenia większego serwisu, więc mogę to zrozumieć. Sam pisał, że jest to hobbistyczny projekt, a jak komuś się nie podobają naliczenia, to wystarczy wypłacić kasę i zapomnieć o tym. Na razie nic stąd nie wypłacam, bo i tak nie mam co zrobić z tą kasą.



Poloniex.com


Tutaj na razie skupiam się najbardziej. Poloniex to giełda kryptowalut, na której, oprócz wymiany kryptowalut, mamy możliwość jej pożyczania oraz grania z dźwignią, jak np. na forexie.

Wpłaciłem tyle BTC:
[Obrazek: wplatapng_snwrppq.png]
A aktualnie mam tyle BTC:

[Obrazek: kasapng_snwrphe.png]


Tak jak pisałem, mamy tutaj trzy możliwości zarobku, pierwsza to po prostu wymiana kryptowalut, druga to handel z dźwignią, a trzecia to pożyczanie kryptowalut. Omówię jak najkrócej się da, każdą z tych metod:

Handel z dźwignią
Tutaj po prostu handlujemy pieniędzmi innych, które pożyczamy za 0.01% do 1-2% dziennie, maksymalnie możemy pożyczyć 150% naszego kapitału. Gramy z dźwignią x2.5, jeżeli nasz margines zejdzie do 40%, to nasze konto automatycznie zostaje wyczyszczone, a pieniądze oddane pożyczkodawcom (jeżeli zeszłoby poniżej tego progu, to nie mielibyśmy jak oddać kryptowalut)

Minusy:

- Mało par walutowych
- Brak możliwości zamknięcia części pozycji
- Brak możliwości otwarcia paru pozycji na tej samej parze walutowej (oczywiście możemy otworzyć więcej pozycji na tej samej parze kryptowalutowej, ale to nadal będzie jedna pozycja)
- Brak możliwości zamknięcia pozycji na konkretnej cenie (nie raz było tak, że gdybym mógł ustawić zamknięcie pozycji na konkretnej cenie, to mógłbym zarobić, dla przykładu: mamy sobie kryptowalutę X, której oferty kupna zaczynają się od 10000 satoshi, a sprzedaży od 20000 satoshi za jednostkę, otworzyłem pozycję LONG - czyli granie na wzrost, po cenie 15000 satoshi za jednostkę, jeżeli zamknę teraz pozycję, to dostanę tylko 10000 satoshi za jednostkę, czyli stracę 1/3 kapitału. Widzę jak ktoś kupuję monetę X po cenie 20000 satoshi za jednostkę, chociaż mógł postawić ofertę kupna za np. 11000 satoshi. Jeżeli w tym momencie mógłbym ustawić zamknięcie pozycji na cenie przykładowo 19000 satoshi za jednostkę, ja bym zyskał i osoba kupująca też, ja zamknę zyskownie swoją pozycję, a kupiec otrzyma 5% więcej kryptowaluty)
- Średnia prowizja (0.25%)
- Nieintuicyjna historia zamkniętych pozycji

Plusy:
- Możliwość gry na spadek ceny
- Dźwignia x2.5
- Wykaz aktualnych strat i zysków


Wymiana kryptowalut

Tutaj po prostu wymieniamy kryptowaluty po określonej cenie, do wyboru mamy pary BTC, XMR i USDT

Minusy:
- Raczej nie możemy grac na spadek ceny, tylko na jej wzrost (kupujemy taniej, sprzedajemy drożej)

Plusy:
- Dużo par walutowych
- Mała prowizja (0.2%)


Pożyczanie kryptowalut

Tutaj pożyczamy kryptowaluty na określony przez nas maksymalny czas oraz procent dzienny.

Minusy:
- Mały zarobek dzienny (najczęściej ok. 0.01-0.02% dziennie)

Plusy:
- Nie ma możliwości bycia stratnym





Moje dotychczasowe zyski

Spis moich zakupów i sprzedaży:

DOGE:
Kupiłem: 2003.17436450 DOGE po cenie 40 satoshi za DOGE
Sprzedałem: 2000 DOGE po cenie 41 satoshi za DOGE
Zysk: 0.00001469 BTC | 1.79%

BTS:
Kupiłem: 155 BTS po cenie 642 satoshi za BTC
Sprzedałem: 155 BTS po cenie 700 satoshi za BTC
Zysk: 0.00009040 BTC | 9.08%

CLAM:
Kupiłem: 6.52 CLAM po cenie 252844 satoshi za BTC
Sprzedałem: 6.52 CLAM po cenie 259955 satoshi za BTC
Zysk: 0.00045641 BTC | 2.76%

DASH:
Kupiłem: 6.06 DASH po cenie 789528 satoshi za BTC
Sprzedałem: 6.06 DASH po cenie 805942 satoshi za BTC
Zysk: 0.00098446 BTC | 2.05%




Co dalej?


W planach mam wybudowanie sieci faucetów i gier bazujących na faucetach, może nawet strony z możliwością inwestycji (coś jak np. ore mine). Jednak zanim założę nawet pierwszy faucet, muszę sobie wszystko ogarnąć, tj. reklamy, stawki dla różnych państw itp. Więc jeżeli ma ktoś jakieś doświadczenie w tworzeniu i monetyzowaniu faucetów, to niech napisze na pw lub w temacie, bo mam trochę pytań Wink

No i mam zamiar zrobić bloga/stronę www + fanpage/grupę odnośne powstającego serwisu (banan fund) w którym widzę potencjał i mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie



Cele


Moc obliczeniowa (cloud mining)
5,39/10 GHS

Kryptowaluty
0.00528652/0.01000000 BTC

Inne
51,48/100 $
0/1 faucet
0/1 grę (opartą na faucet'cie)
0/1 blog
0/1 fanpage
0/1 grupę


PS. Jeżeli ktoś wytrwał do końca Big Grin i ma jakieś pytania, albo coś niejasno napisałem, to niech śmiało pyta Wink



RE: Droga do bitcoinowego bogactwa! - thomasward - 17-01-2016 00:35

Obserwuję! Wink


RE: Droga do bitcoinowego bogactwa! - avrice - 17-01-2016 08:31

Nie ma co.. Masz bardzo ambitny plan. Życzę powodzenia i obserwuję Twój dziennik!

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka


RE: Droga do bitcoinowego bogactwa! - GPlayer - 17-01-2016 09:35

Nie wiedziałem, że na giełdzie o taki % walczyłeś.
Giełda na której grasz nie pobiera prowizji przy kupnie/sprzedaży?
Dobra, przeczytałem. Wiem, że 0.25%

Oczywiście życzę powodzenia i będę zaglądał Big Grin


RE: Droga do bitcoinowego bogactwa! - olekn1 - 17-01-2016 09:54

@[GPlayer] Trochę Cię nie zrozumiałem Tongue Co miałeś na myśli w pierwszym zdaniu?

Dzięki wszystkim za odzew w temacie i na pw Big Grin


RE: Droga do bitcoinowego bogactwa! - GPlayer - 17-01-2016 09:58

(17-01-2016 09:54)olekn1 napisał(a):  @[GPlayer] Trochę Cię nie zrozumiałem Tongue Co miałeś na myśli w pierwszym zdaniu?

Dzięki wszystkim za odzew w temacie i na pw Big Grin

Myślałem, że będziesz czekał aż trochę wyższy % wskoczy.
Ale zysk to zysk Lol

PS Chciałem konto na my-hash z refa zrobić, ale miałem tam konto facepalm


RE: Droga do bitcoinowego bogactwa! - olekn1 - 17-01-2016 10:33

@[GPlayer] Zależy jak na to patrzysz, tak na prawdę zarobiłem ok. 40% tego co mam. Ciężko jest też analizować, w którą stronę i jak dużo skoczy cena, raz przez cały dzień cena idzie powoli w góre, a raz w 5 minut potrafi spaść o 25%... Dzisiaj już będę pisał osobno każdą pozycje, bo na razie po prostu pisałem moje zyski na konkretnej parze kryptowalutowej i tak na przykład na clamie raz straciłem 50k satoshi, potem zarobiłem 45k satoshi, no i potem zarobiłem jeszcze 50k satoshi na paru pozycjach, a to wszystko jest uśrednione i dlatego wynik jest jaki jest, ale jestem na plus i to jest najważniejsze Smile


RE: Droga do bitcoinowego bogactwa! - Mikotoke - 17-01-2016 11:01

wypłac kase z Compound.Fund i przelej na C-cexa , zakup tanio walute : DEURO lub CUBE i baw sie w giełde lub stake

lub... zakup btc/satoshi i przelej na pasywy takie jak wlasnie my-hash i inne

wydajemi sie ze bedzie to pewniejszy wybór niz pomysły tego admina Joe


RE: Droga do bitcoinowego bogactwa! - banipunz - 17-01-2016 11:21

Powodzenia, bede obserwowal Big Grin

Czy aby grac na poloniex.com trzeba miec skonczone 18?


RE: Droga do bitcoinowego bogactwa! - olekn1 - 17-01-2016 11:55

@[banipunz] Nie musisz przechodzić żadnej weryfikacji, jeżeli dziennie nie będziesz wpłacał i wypłacał więcej niż 2000$ Wink