Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM]Cowgirl clicks - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM]Cowgirl clicks (/Temat-SCAM-Cowgirl-clicks-127256)



[SCAM]Cowgirl clicks - RastaMan391 - 14-01-2016 12:48

Witam,

Chcę podzielić się z wami nowym buxem. Cowgirl clicks ma 151 użytkowników póki co to może być łatwo o poleconych.
Wypłaty od $0.50. Pierwszej jeszcze nie dokonałem, bo dzisiaj konto założyłem jak dokonam to od razu wrzucę potwierdzenie. Przeprowadzane są na PayPal.
Zarabianie na klikaniu w reklamy. Na ten moment uzbierałem ponad $0.02 z reklam i $0.32 z xGridu. W drugim przypadku jest 25 szans, 2x trafiłem $0.15 i raz $0.02. Może tak na początek więcej nagród jest, żeby zachęcić.

Zapraszam do rejestracji z reflinka, Wam to nic nie zmienia, a mi pomoże Smile

Reflink: SCAM
Czysty: SCAM


RE: Cowgirl clicks - RastaMan391 - 17-01-2016 01:35

Wypłata zlecona, jak dotrze wrzucę potwierdzenie. Dzień drugi z serwisem to ponad $0.02 za reklamy + $0.02 za xGrida. Dzisiaj za reklamy to samo, a za xGrida $0.20 Smile


RE: Cowgirl clicks - RastaMan391 - 20-01-2016 16:08

Niestety zlecona wypłata nie dotarła na konto, więc nie polecam. Jakby się coś zmieniło to poinformuję


[SCAM]Cowgirl clicks - Hybrid1990 - 29-10-2017 14:14

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.