Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czemu wasza strona tak zamula ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Czemu wasza strona tak zamula ? (/Temat-Czemu-wasza-strona-tak-zamula-127255)



Czemu wasza strona tak zamula ? - trajbson - 14-01-2016 11:22

Drogi leadmorze czy jest jakaś szansa że cos z tym zrobicie, strona bardzo woln osie wczytuje, zeby wejsc w zakladke pobieranie/filmy itp trzeba sie tyle naczekac ze masakra.


RE: Czemu wasza strona tak zamula ? - szykiryki - 14-01-2016 11:30

Serio?
U mnie smiga na normalnej prędkości, zarówno na pc, jak i na tel. Jak "padał śnieg" to trochę zamulała, ale teraz jest spoko.


RE: Czemu wasza strona tak zamula ? - Karewer - 14-01-2016 12:06

Mi najbardziej muliło przy dodawaniu/edytowaniu linków i chwilę rzeczywiście trzeba było poczekać.


RE: Czemu wasza strona tak zamula ? - trajbson - 14-01-2016 12:18

strona sama w sobie jest ok tylko przy sprawdzaniu satystyk, programow baaardzo dlugo sie to laduje ..


RE: Czemu wasza strona tak zamula ? - ostry2ostry - 14-01-2016 13:08

Dokładnie u mnie też jest ten problem . Im więcej linków dodajesz do danego programu tym dłużej się strona ładuje.Niby teraz nie ma ograniczeń na linki do programu filmy online ale sam fakt ładowania nakłada ograniczenia . Gdybyś zrobił 1000 linków to czekał byś pewnie ponad godzine


RE: Czemu wasza strona tak zamula ? - Karewer - 14-01-2016 13:11

Miałem dokładnie 53 linki i na prawdę był problem, a co gdyby ich było 500? Nie wyobrażam sobie jakoś tego Smile


RE: Czemu wasza strona tak zamula ? - MonikaLeadmore - 14-01-2016 14:22

Problem mógł dotyczyć osób, które posiadały dużą ilość linków i promowały je od dłuższego czasu (dotyczy sporej bazy zebranych statystyk).
Testowo zmieniliśmy sposób wyświetlania linków w zakładce "Programy", obecnie będą prezentowane dane z ostatnich 7 dni.
Natomiast dostęp do szczegółowe danych nadal posiadacie na podstronie ze statystykami.
Mam nadzieję, że to pomoże, będziemy monitorować sprawę.


RE: Czemu wasza strona tak zamula ? - trajbson - 26-01-2016 13:47

No niestety dalej jest to samo, masakrycznei dlugo trwa otwieranie zakladki pobieranie itp samo zapisywanei utworzonego linku tez jest okropnie meczace.Czy jestescie w stanie cos z tym zrobic ?