Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pierwsza realna próba zarobienia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pierwsza realna próba zarobienia (/Temat-Pierwsza-realna-proba-zarobienia-127243)



Pierwsza realna próba zarobienia - Elgar - 13-01-2016 22:29

Witam. Śledzę to forum już od dłuższego czasu, próbowałem działać w wielu programach, stworzyłem parę własnych stron itp, jednak zawsze brakowało mi motywacji, zawsze poddawałem się po max. miesiącu, gdy nie osiągałem jeszcze żadnych zysków.

Mam nadzieję, że własny dziennik doda mi trochę motywacji, a działać próbuję w subach SMS na stronie eforsa.pl na niszach, których nie chciałym tu podawać.

Moim początkowym celem jest zarabianie 50zł tygodniowo, czyli 1 lead za 7,50zł dziennie byłby dla mnie zadowalający.

13.01 - http://scr.hu/66r8/yewwv
Jak widać, wpadł 1 lead za 11,50zł, wyświetleń nie za dużo, cały czas staram się nad tym pracować.


RE: Pierwsza realna próba zarobienia - Elgar - 15-01-2016 23:26

14-15.01 - 0zł

Wczoraj dużo pracowałem nad stronką, prawie ją skończyłem, dziś praktycznie cały dzień spędziłem w podróży, dopiero teraz mogę dokończyć stronkę. W końcu, już jutro będę mógł zacząć ją promować Smile


RE: Pierwsza realna próba zarobienia - Hyuek - 16-01-2016 00:38

Powodzenia Smile


Pierwsza realna próba zarobienia - Hybrid1990 - 05-12-2019 17:10

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.