Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TrafficGoals - Zarobki oraz Zdobywanie Poleconych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: TrafficGoals - Zarobki oraz Zdobywanie Poleconych (/Temat-TrafficGoals-Zarobki-oraz-Zdobywanie-Poleconych-127227)

Strony: 1 2


TrafficGoals - Zarobki oraz Zdobywanie Poleconych - war43 - 13-01-2016 18:02

Wiedza zawarta w tym poradniku jest dostępna na tym forum w wielu tematach.
Ten temat jest jednak troszkę 'inny', ponieważ ja zezwalam na kopiowanie tego poradnika, a co więcej - został on napisany głównie w tym celu.
Mam nadzieję, że pomoże to komuś zdobyć choć jednego poleconego



Poradnik dotyczy serwisu TrafficGoals, który jest bardzo dobrze rokującym klonem bardziej znanego serwisu, czyli MPA.


REJESTRACJA
Czysty link

________________________________
Program już trzykrotnie przeszedł weryfikację PayPal

Cena za paczkę/udział: Od $1 do $30
Akceptowane systemy płatności: Paypal, Payza, PerfectMoney, Solidtrustpay, Bitcoin poprzez Coinpayments
Naliczenia dzienne: Około 4,5% (30% do wypłaty, 70% tylko na re-inwestycje)
ROI: 120%-135%
Płatna aktywacja konta: 5$/miesiąc, ale tylko w przypadku, gdy chcemy posiadać więcej niż 50 paczek.
Program Partnerski: 10% z inwestycji poleconego pierwszego poziomu.
Data startu: 1 Grudnia 2015
________________________________


Jak zarabiać?

Zarabiamy inwestując - jak w każdym programie typu HYIP / Rev-Share.
Kupujemy paczki po danej cenie -> Paczki pracują, stopniowo zwiększając swoją wartość (zaczynając od 0) -> Kończą pracować w momencie osiągnięcia 120% swojej wartości.
Ważne jest też to, że nie musimy czekać do końca pracy paczki, aby wykorzystać zarobione przez nią pieniądze.
Codziennie dostajemy około 4%, które możemy wykorzystać natychmiast!

Pozwala nam to na re-inwestycję i osiągnięcie na prawdę wysokiego procentu składanego - ale o tym przeczytasz niżej.

Aby paczki pracowały, musisz raz na 24 godziny obejrzeć 10 reklam w zakładce "Surf Ads".
________________________________



Ile zainwestować na początek?
Proponuję inwestować wielokrotnością sumy 25$ (czyli 25$, 50$, 75$ itd.) - w zależności od pieniędzy jakimi dysponujesz.
Dlaczego tyle?
Naliczenia dzienne to około 4,5% - raz lepiej, raz gorzej.
Z tego wynika, że licząc pesymistycznie (4%) potrzebujesz 25 paczek, żeby w ciągu jednej doby otrzymać pieniądze na nową paczkę, a co za tym idzie - zwiększyć zarobki kolejnego dnia.
________________________________


Ile mogę zarobić i jakim cudem tak dużo?
To akurat jest zależne od dwóch czynników:
-Wkładu początkowego.
-Taktyki, jaką obierzesz.

Najbardziej popularną taktyką, jest Re-Inwestycja aż do momentu uzyskania satysfakcjonujących dochodów, przy jednoczesnym zachowaniu poziomu paczek (w tym celu musisz wypłacać 16% naliczeń, a pozostałe pieniądze wciąż Re-Inwestować)

Weźmy pod uwagę inwestycję 100$ i ciągłą Re-Inwestycję przez 30 dni.
Dzień 1 - 100 paczek.
Dzień 2 - 104 paczki.
Dzień 3 - 108 paczek.
I tak dalej.
W pierwszym szczytowym momencie, czyli w okolicach 30 dnia osiągniesz 200 paczek po 1$ oraz około 20 paczek po 5$, a Twój dzienny zysk wyniesie prawie 12$.
Następnie pierwsze 100 paczek po 1$ wygaśnie - wtedy musisz jak najszybciej je odkupić.
Gdy znów będziesz miał ich maksymalną ilość, to znów zaczniesz kupować paczki po 5$, jednocześnie odkupując nieustannie wygasające paczki po 1$.

________________________________


Dobra Dobra, tylko... Kiedy coś wypłacę?
To kiedy zaczniesz wypłacać zależy TYLKO i wyłącznie od Ciebie.
Dla przykładu, jeśli zainwestujesz 100$ i natychmiast zaczniesz wypłacać wszystko co możesz to:
Przez pierwszy miesiąc zyski będą nieustannie rosły (do momentu, aż pierwszy zestaw paczek wygaśnie)
Zwrot kapitału nastąpi po 60 dniach.
Po 100 dniach zyskasz 44$
Po 200 dniach zyskasz niecałe 200$

Osobiście proponuję przez 2 miesiące reinwestować 100% w celu zwiększenia kapitału.
Następnie możesz zmienić taktykę i wypłacać 16%, tak jak to było opisane wyżej.

Dokładniejsze zyski przy danej kwocie inwestycji oraz danym % Re-Inwestycji możesz sprawdzić tutaj:
http://myimleads.com/mpa/calc/

________________________________
Jeśli będzie zainteresowanie, to mogę napisać również poradnik w stylu "HYIP dla zielonych" - dla ułatwienia rekrutacji ludzi niezwiązanych z zarabianiem przez internet.


RE: TrafficGoal - Zarobki oraz Zdobywanie Poleconych - sKayliegh - 13-01-2016 18:17

Nie działa to na zasadzie Mypaidvers że inwestując 1$ naliczenia są 2% tylko ? i dopiero po osiągnięciu 50$ zwiększają się o jakieś grosze ?
nie ma tu jakichś poziomów typu 1 2 3 albo gold silver itp ?


RE: TrafficGoal - Zarobki oraz Zdobywanie Poleconych - war43 - 13-01-2016 18:22

Nie, nie, nie Wink

To działa na takiej zasadzie jak MyPayingAds, z tym, że dodatkowo wprowadzona jest opłaca za prowadzenie konta w wysokości 5$/miesiąc (bez niej można kupić max. 50 paczek)

Naliczenia obecnie utrzymują się w okolicach 4,5% dziennie, więc jak najbardziej polecam ten program - szczególnie, że coraz mniej ludzi ufa MPA, przez co wielu z nich będzie chciało przejść właśnie tu Wink


RE: TrafficGoal - Zarobki oraz Zdobywanie Poleconych - Oski001 - 13-01-2016 23:14

Jak rozumiem głównym procesorem jest PayPal? Coś podobno ostatnio nie chce mieć nic wspólnego z tego typu programami (Mpa ma problem, Tm rezygnuje z PP, ktoś od PP pisze że kończą współpracę z rev shere itp.)

Ja się na razie boje wpłacać tam gdzie jest PayPal Wink


RE: TrafficGoal - Zarobki oraz Zdobywanie Poleconych - war43 - 13-01-2016 23:45

Ja wszedłem jakiś czas temu niewielką kwotą (35$, później jeszcze 10$) i zobaczę co z tego będzie Wink

Podobno do trzech razy sztuka - a 3 weryfikacje program już przeszedł Big Grin


RE: TrafficGoals - Zarobki oraz Zdobywanie Poleconych - sir.jacoo - 15-01-2016 21:32

Witam
Czy adpacki ktore wykupilem moge wykorzystac jakos (ruch na strone). Tak chyba w TM jest?


RE: TrafficGoals - Zarobki oraz Zdobywanie Poleconych - war43 - 16-01-2016 11:25

Jak sama nazwa wskazuje: AdPack - Pakiet Reklamowy Smile
Każda paczka daje Ci:
Banner Ad Plan - 2000 Kredytów
Text Ad Plan - 2000 Kredytów
Biz Directory Plan - 20 Kredytów

Jakby ktoś się interesował programem, to dorzucam jeszcze dowód wypłaty:
[Obrazek: fwz6p9a865z0_t.jpg]


RE: TrafficGoals - Zarobki oraz Zdobywanie Poleconych - sir.jacoo - 16-01-2016 19:10

(16-01-2016 11:25)war43 napisał(a):  Jak sama nazwa wskazuje: AdPack - Pakiet Reklamowy Smile
Każda paczka daje Ci:
Banner Ad Plan - 2000 Kredytów
Text Ad Plan - 2000 Kredytów
Biz Directory Plan - 20 Kredytów

Jakby ktoś się interesował programem, to dorzucam jeszcze dowód wypłaty:
[Obrazek: fwz6p9a865z0_t.jpg]


dzieki, tak myslalem tylko gdzie mam wejsc zeby to wykorzystac?
Jesli nie wykorzystam kredytów, to one po "dojrzeniu" paczki przepadaja?


RE: TrafficGoals - Zarobki oraz Zdobywanie Poleconych - war43 - 17-01-2016 15:27

Tu muszę bez bicia przyznać, że nie jestem w 100% pewny, ponieważ wszystkie moje paczki są jeszcze w trakcie pracy.
Ale raczej nie przepadają, myślę, że można je wykorzystać w dowolnym momencie (osobiście nigdy jeszcze ich nie wykorzystałem, w żadnym serwisie)


RE: TrafficGoals - Zarobki oraz Zdobywanie Poleconych - war43 - 21-01-2016 20:09

Stan po równych 2 tygodniach.
-Inwestycja 46$
-Wypłacone 6$ (+6,77$ do wypłaty)
[Obrazek: 4ccd265d74ed7.png]