Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Akcja: „ZASPAMUJ NIEMCA!” - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Akcja: „ZASPAMUJ NIEMCA!” (/Temat-Akcja-%E2%80%9EZASPAMUJ-NIEMCA-%E2%80%9D-127226)



Akcja: „ZASPAMUJ NIEMCA!” - morenox - 13-01-2016 17:40

Dzięki miłościwie nam panującym przez 8 lat posłom Platformy Obywatelskiej oraz ich dawnym asystentom, obecnie posłom Nowoczesnej, instytucje Unii Europejskiej będą debatować nad stanem demokracji w Polsce. Unijnym biurokratom nie podoba się, że Polacy wybrali sobie partię, która nie będzie pozwalać na tworzenie z Polski gospodarczej kolonii dla Niemiec czy Francji i drenowanie naszego kraju ekonomicznie i demograficznie. Niemieccy politycy doskonale zdają sobie sprawę, że poprzednia koalicja rządząca zrobiłaby wszystko, co tylko chciała kanclerz Angela Merkel, dzisiaj kiedy Polska staje na nogi, chcą nas zniszczyć sankcjami i propagandą – tak jak niegdyś Węgry pod rządzami Wiktora Orbana.

Co może zrobić zwykły obywatel? Zaspamujmy potomków III Rzeszy!
Prosta sprawa, pokażmy, że naród polski popiera nasz rząd, nie zgadza się na obrażanie naszej ojczyzny na arenie międzynarodowej! Wejdźcie na swoje skrzynki pocztowe, skopiujcie poniższy tytuł, tekst oraz listę adresatów

LISTA MAILI JEST PODANA W ARTUKULE !

LINK DO ARTUKUŁU I MAILI!!!


RE: Akcja: „ZASPAMUJ NIEMCA!” - mikuss - 13-01-2016 17:45

(13-01-2016 17:40)morenox napisał(a):  Prosta sprawa, pokażmy, że naród polski popiera nasz rząd

nie popieram rządu bo nie głosowałem na popisowych i nigdy nie zagłosuję.

Na pewno również spamował nie będę nigdzie i nikomu, chodź znajdą się i tacy co to zrobią Tongue tak jak te tłumy w KOD-zie


RE: Akcja: „ZASPAMUJ NIEMCA!” - Scoobyx - 13-01-2016 17:54

Takie "projekty" są moim zdaniem conajmniej śmieszne. Zachowywanie się jak mały dzieciak, któremu mama nie kupiła lizaka w sklepie. Nie popieram takich praktyk. Co do rządu, wiele daje do myślenia kiedy to pan K., jeden z wpływowych ludzi w obecnie rządzącej partii spotyka się potajemnie z Orbanem.


RE: Akcja: „ZASPAMUJ NIEMCA!” - Artinesse - 13-01-2016 18:01

Pomysł głupi, także nie mam zamiaru spamować. Co do naszego rządu, już się przyzwyczaiłam że w naszym kraju jest syf i burdel. Mam nadzieję, że w końcu ludzie wyjdą na ulicę. A co do Unii Europejskiej to mam w nosie nad czym oni debatują i co zamierzają dalej robić. I tak Unia Europejska upadnie.