Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zapowiadają koniec pirackich gier... za 2 lata! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Zapowiadają koniec pirackich gier... za 2 lata! (/Temat-Zapowiadaja-koniec-pirackich-gier-za-2-lata-127205)



Zapowiadają koniec pirackich gier... za 2 lata! - Pawlak093 - 13-01-2016 11:59






RE: Zapowiadają koniec pirackich gier... za 2 lata! - armada23 - 13-01-2016 12:06

Według mnie ten temat jest zbędny na tym forum każdy zainteresowany już znalazł to na forum o grach.
Btw wątpię aby małe firmy produkujące gry będzie stać na denuvo więc gadają głupoty, jedynie bogate firmy stać na taki wydatek kilka mln zł żeby zrobić takie zabezpieczenie. Także ogólnie nic się nie zmieni Smile bogate firmy wydają konkretne gry więc warto dać 150zl za gierkę a nie piraty Smile


RE: Zapowiadają koniec pirackich gier... za 2 lata! - Max998 - 14-01-2016 14:32

Ale to nie jest forum o grach tylko forum ogólne gdzie informacji o tym nie było.

Wracając do tematu, piractwo owszem legalne nie jest ale kto z nas nie pobierał czegoś z internetu?
Ciekaw jestem co będzie za jakiś czas kiedy dana gra nie będzie już dostępna a wcześniej jej nie kupiłem a np. w tej chwili mam ochotę w nią zagrać? Nikt nie może zmuszać mnie do kupowania gier na topie za 200zł. by robić zapasy na jakiś czas kiedy będę miał ochotę w nią zagrać. Z resztą z tego co pamiętam FIFA 16 też miała mieć zabezpieczenia nie do przejścia.. Smile