Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BlackShotOnline - reputy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: BlackShotOnline - reputy (/Temat-BlackShotOnline-reputy-12720)



BlackShotOnline - reputy - Morfit - 30-08-2010 00:11

TEMAT TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA OSÓB, KTÓRE POSIADAJĄ GRĘ BLACKSHOT ONLINE

Siema. Otóż razem z kumplami żeśmy pobrali sobie grę BlackShot Online. Jako że w grze jest tryb Ochrona Bunkra doszliśmy do poziomu Hard i nie możemy przejść dalej, gdyż nas jest trzech, a wejść do bunkra aż 4. Szukam osób które mają BlackShot'a, gdyż chcemy razem z kumplami przejść wszystkie tryby ( Very Hard i Extreme ).

Póki co potrzebne są 2 osoby.

Liczę na współpracę

Osoby które będą chętne, ale w grze będą sobie po prostu stać dostaną ode mnie 1 punkt negatywny

Jeżeli uda nam się przejść poziom Very Hard - dostajesz ode mnie 10 punktów reputacji
Jeżeli nie uda nam się przejść poziomu Very Hard - dostajesz ode mnie 5 punktów reputacji

Jeżeli uda nam się przejść poziom Extreme - dostajesz ode mnie aż 15 punktów reputacji
Jeżeli nie uda nam się przejść poziomu Extreme - dostajesz ode mnie 5 punktów reputacji


RE: BlackShotOnline - reputy - kreatywny - 30-08-2010 10:05

zwykły użytkownik nie może przyznać tylu pkt reputacji


RE: BlackShotOnline - reputy - Lukisss - 30-08-2010 10:28

Ale może przyznać kilka razy ...


BlackShotOnline - reputy - Hybrid1990 - 28-03-2018 18:24

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.