Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Pytanie odnośnie PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Pytanie odnośnie PayPal (/Temat-Rozwiazane-Pytanie-odnosnie-PayPal-12719)

Strony: 1 2 3


[Rozwiązane]Pytanie odnośnie PayPal - Vesperus - 29-08-2010 23:07

Chce wypłacić pieniądze na rachunek bankowy i tu pojawiają się problemy.

1. Chce wypłacić na konto brata i nie wiem czy w imię wpisać moje imię czy brata. Tutaj Screen

[Obrazek: beztytuukfdc.jpg]

2. Potem pojawia mi się coś takiego i czy to już koniec i czy pojawi mi się okienko do wyboru banku i wyboru ile pieniędzy chcę wysłać gdy wcisnę "Dodaj rachunek bankowy"?
[Obrazek: 94987480.jpg]


RE: Pytanie odnośnie PayPal - marcin205 - 29-08-2010 23:43

co obchodzi pp ja twój brat ma na imię pp jest twój


RE: Pytanie odnośnie PayPal - Vesperus - 30-08-2010 00:40

nie odpowiedziales na pytanie.


RE: Pytanie odnośnie PayPal - joke16 - 30-08-2010 07:40

Imie wpisza brata tylko powiedz mi czy brat ma tak samo na nazwisko jak ty?


RE: Pytanie odnośnie PayPal - Mataz - 30-08-2010 09:08

Gdzieś czytałem że trzeba wpisać Imię [I te same Nazwisko powinno być] na rachunku bankowym na którym chcesz wpłacić pieniądze.


RE: Pytanie odnośnie PayPal - cpr - 30-08-2010 09:41

Brednie. Nie ma znaczenia Nazwa czy Imię i Nazwisko na koncie. Dla rozliczenia dla PP i banku liczy się tylko numer konta i dane kontrolne. Możesz wpisać nawet ciocia Jadzia i i tak przelew dotrze. PP nie ma wglądu do danych konta.


RE: Pytanie odnośnie PayPal - kreatywny - 30-08-2010 09:55

ta... to wejdź w pp>>wypłać>bezpłatnie>> i zobacz ze nazwisko masz swoje podane i nie idzie go zmienić;/ chyba że tylko ja tak mam ale watpie ;/


RE: Pytanie odnośnie PayPal - cpr - 30-08-2010 10:00

(30-08-2010 09:55)kreatywny napisał(a):  ta... to wejdź w pp>>wypłać>bezpłatnie>> i zobacz ze nazwisko masz swoje podane i nie idzie go zmienić;/ chyba że tylko ja tak mam ale watpie ;/


No wiadome, że edytować na PP mozna tylko imię. Ja tylko piszę, że takie dane jak imię czy nazwisko nie mają wpływu na to czy przelew dojdzie do adresata. Liczy się tylko numer konta i numer kontrolny.


RE: Pytanie odnośnie PayPal - Vesperus - 30-08-2010 10:44

Na pierwsze pytanie odpowiedzieliście, macie po + czekam jeszcze na odpowiedź na 2 pytanie


RE: Pytanie odnośnie PayPal - cpr - 30-08-2010 11:07

(30-08-2010 10:44)Vesperus napisał(a):  Na pierwsze pytanie odpowiedzieliście, macie po + czekam jeszcze na odpowiedź na 2 pytanie

Jak wciśniesz dodaj rachunek. To tylko na ten dodany rachunek bankowy będziesz mógł zlecać wypłaty. Wciskasz wypłać-> tam wpisujesz kwotę (bo bank automatycznie zostanie wybrany- ten, który wczesniej ustalisz) i zlecasz wypłatę. To wszystko.