Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bitcoin Instant - 7% dziennie/ 16% dziennie - bitcoininstant.net - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bitcoin Instant - 7% dziennie/ 16% dziennie - bitcoininstant.net (/Temat-Bitcoin-Instant-7-dziennie-16-dziennie-bitcoininstant-net-127164)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Bitcoin Instant - 7% dziennie/ 16% dziennie - bitcoininstant.net - Darken - 01-02-2016 09:00

Cytat:Finally we are pleased to announce that we managed to sort out all things after move to a new server. All pending withdrawals are paid and instant withdrawals are back again. We would like to thank everyone for your support, without you we would not be able to do this. To thank all of you we decided to lower the minimum for our second investment plan 16% daily for 7 days for a week to just 1 BTC. Be quick and get 180% return just in week time.

Regards, BitcoinInstant Team

Już na paru stronach widziałem taki chwyt, żeby na koniec się nachapać i uciec. Więc trzeba uważać.

Pending Withdrawal: 0.00140000Ƀ

Jak widać wiadomość od suportu mija się z prawdą...


EDIT: Nie ma strony, nie ma fb.


RE: Bitcoin Instant - 7% dziennie/ 16% dziennie - bitcoininstant.net - Majka - 01-02-2016 15:34

Przenoszę do odpowiedniego działu!


RE: Bitcoin Instant - 7% dziennie/ 16% dziennie - bitcoininstant.net - mojbiznes - 01-02-2016 15:42

Strona jest. odpala mi na tel... nawet zleciłem wypłatę... której oczywiście nie dostałem.