Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Karta ? micro SD - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Karta ? micro SD (/Temat-Karta-micro-SD-127143)

Strony: 1 2


RE: Karta ? micro SD - surfbar - 02-03-2016 09:23

Jak zadne urzadzenie nie widzi karty to poprostu nie dziala i sie z niej nie odzyska danych
Aby odzyskac dane trzeba miec do niej dostep
Sprobuj przeczyscic sciezki na koncu karty moze sie zabrudzily
Pozdrawiam


RE: Karta ? micro SD - armada23 - 02-03-2016 10:22

No czyściłem , ale czym najlepiej ? Karta nie mogła się zabrudzić bo była wkladana raz na rok do telefonu a potem chowana do szafki , bardzo dbałem o nią... to nie możliwe że padła ....


RE: Karta ? micro SD - ClassAxion - 02-03-2016 10:41

(02-03-2016 10:22)armada23 napisał(a):  No czyściłem , ale czym najlepiej ? Karta nie mogła się zabrudzić bo była wkladana raz na rok do telefonu a potem chowana do szafki , bardzo dbałem o nią... to nie możliwe że padła ....
Ja raz miałem ścieżki lekko od tuszu (na adapterze) i nie chciało zaskoczyć.

Teoretycznie zwykłe dotknięcie może spowodować przeskok iskry która Ci uszkodzi kartę - szanse są małe ale jednak są smutny


RE: Karta ? micro SD - armada23 - 02-03-2016 10:49

(02-03-2016 10:41)ClassAxion napisał(a):  
(02-03-2016 10:22)armada23 napisał(a):  No czyściłem , ale czym najlepiej ? Karta nie mogła się zabrudzić bo była wkladana raz na rok do telefonu a potem chowana do szafki , bardzo dbałem o nią... to nie możliwe że padła ....
Ja raz miałem ścieżki lekko od tuszu (na adapterze) i nie chciało zaskoczyć.

Teoretycznie zwykłe dotknięcie może spowodować przeskok iskry która Ci uszkodzi kartę - szanse są małe ale jednak są smutny


Eh a ktoś mi kiedyś powiedział że zdjęć sie nie przechowuje na meilu i co i gó.... prawda. na meilu mam foty z 2008 roku i działają, a kupując markową karte micro sd padła po kilku użyciach ? A miałem tam wszystkie foty nawet z dzieciństwa.... Nigdy więcej kart micro sd , żadnych dysków przenośnych......


RE: Karta ? micro SD - DzejkobPL - 02-03-2016 10:50

(02-03-2016 10:49)armada23 napisał(a):  
(02-03-2016 10:41)ClassAxion napisał(a):  
(02-03-2016 10:22)armada23 napisał(a):  No czyściłem , ale czym najlepiej ? Karta nie mogła się zabrudzić bo była wkladana raz na rok do telefonu a potem chowana do szafki , bardzo dbałem o nią... to nie możliwe że padła ....
Ja raz miałem ścieżki lekko od tuszu (na adapterze) i nie chciało zaskoczyć.

Teoretycznie zwykłe dotknięcie może spowodować przeskok iskry która Ci uszkodzi kartę - szanse są małe ale jednak są smutny


Eh a ktoś mi kiedyś powiedział że zdjęć sie nie przechowuje na meilu i co i gó.... prawda. na meilu mam foty z 2008 roku i działają, a kupując markową karte micro sd padła po kilku użyciach ? A miałem tam wszystkie foty nawet z dzieciństwa.... Nigdy więcej kart micro sd , żadnych dysków przenośnych......
Szanse na odzyskanie są, ale przez specjalistę. Koszt to pewnie +2tys w zależności od rozmiaru karty. Sad


RE: Karta ? micro SD - ClassAxion - 02-03-2016 10:56

Zdjęć się nie przechowuje na mailu, jak już to w jakiejś chmurze np. onedrive.pl, są też lepsze rozwiązania lecz są płatne.

Tak jak napisał @up, da się je odzyskać lecz firmy biorą za to nie małe pieniądze, np. za dane do 8GB możesz zapłacić 700zł.


RE: Karta ? micro SD - Takahari - 02-03-2016 17:30

Raczej bez pomocy specjalisty się nie obędzie ponieważ masz awarie kontrolera i nie ma komunikacji z kartą i pamięcią.Smile


RE: Karta ? micro SD - armada23 - 02-03-2016 17:45

Gówniane karty micro SD nigdy więcej nigdy, kumpel nie dbał i rzucał i nawet w kałuży leżała i działa... A tu człowiek dba i traci bardzo ważne dane.. Porażka


RE: Karta ? micro SD - kariolmax - 02-03-2016 19:30

Spróbuj przetrzeć alkoholem styki, może pomoże.


RE: Karta ? micro SD - armada23 - 18-05-2016 14:36

Próbowałem już chyba wszystkiego i lipa