Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trafficmonsoon - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Trafficmonsoon (/Temat-Trafficmonsoon-127135)

Strony: 1 2


RE: Trafficmonsoon - paweuq - 06-02-2016 17:00

@[ShuQi] W sumie to mnie też beka Ale coś tam idzie zarobić. Ponadto spam na grupach to podstawa Smile Zarobiony tez zaczynał od spamu i wielu wielu innych użytkowników na forum też tak działało. A dniówki Zarobionego pod koniec dziennika były 4 cyfrowe. Nie ważne jak zaczynasz... . Pamietaj aby napierać cały czas do przodu Big Grin


RE: Trafficmonsoon - ShuQi - 06-02-2016 17:35

@[paweuq]

Tu się z Tobą zgadzam w 100% lub nawet 120%

To nie istotne czy piszesz dziennik, czy śpisz do 9 lub 15. Sposób w jaki zarabiasz też jest mało istotny. Tak na prawdę ważne są dwie rzeczy

a) aby zarobić a się nie orobić ---------> możliwe do zrobienia Wink
b) aby te dniówki o których piszesz, nawet początkowo będąc małe cały czas rosły. Zarabiam 14$ dziennie, to nie jest sporo, ale wiem że (pozytywnie) będę zarabiał coraz więcej i taka jest istota tego forum i całej mojej działalności. Chce się rozwijać i zarabiać coraz więcej bo przecież oto tutaj chodzi Wink


RE: Trafficmonsoon - devilll - 06-02-2016 23:20

Zarobione to one będą jak to wypłacisz, a szczerze mówiąc coraz ciężej z tym będzie Lol


RE: Trafficmonsoon - ShuQi - 07-02-2016 12:27

Aktualnie pracuję nad dwoma rzeczami.



- Stroną www, na której będą zamieszczane informacje na temat mojej grupy, działalności newsów oraz inne.
- Systemem powiadomień SMS(darmowy dla aktywnych członków grupy) który będzie rozsyłał( docelowo kilka razy w miesiącu) najnowsze informacje, ciekawostki z świata TM lub o nadchodzących szkoleniach, webinarach.


Polecam rejestracje z mojego linku --> z sygnatury niżej


RE: Trafficmonsoon - Majka - 07-02-2016 15:32

Czemu zakosiłeś mi grafe z sygnaturki? Tongue
@[ShuQi]


RE: Trafficmonsoon - ShuQi - 07-02-2016 15:46

@[Majka]

Poznałem ją na pewnej imprezie, potem długo... rozmawialiśmy i tak jakoś po dziś dzień została ze mną Jerk2
Tongue


Ładnie zrobiona impreza