Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konkurs Stonogi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Konkurs Stonogi (/Temat-Konkurs-Stonogi-127129)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Konkurs Stonogi - Styler - 12-01-2016 01:28

(12-01-2016 00:38)MLN napisał(a):  
(12-01-2016 00:31)Oceniamy napisał(a):  
(12-01-2016 00:24)MLN napisał(a):  
(11-01-2016 23:06)weider91 napisał(a):  Widzieliście konkurs Zbigniewa Stonogi ?

W 72h 2000 osób wpłaca po 200 zł

2000x 200 = 400.000

i jest losowanie jego Mercedesa S klasa jutro 18 live

w taki oto sposób ktoś za 2 stówki może zgarnąć Mecenasa za 400 . Nie zdążyłem przelać ...

Teraz już wiecie jak działają aukcje typu za10groszy, trafisz.com itp. Lol


trafisz.com ? Ten serwis oferuje tylko fake aukcje .

Dlatego i nich napisałem, jaką masz pewność że osoba która wygra Mercedesa nie będzie podstawiona? 20 osób może być też wzięte nie przypadkowo, a notariusz i nagrywanie tego, no... nie Tongue

A choćby taką, że Stonoga sam proponował niedowiarkom imiennie pod ich komentarzami że przyjedzie po nich jego kierowca, aby zobaczyli losowanie na własne oczy.


RE: Konkurs Stonogi - MaLiN - 12-01-2016 01:35

Widziałem to. Ja nie twierdzę czy to jest prawdą, czy też kłamstwem. Ale skąd byś wiedział, że kierowca akurat pod taką osobę by przyjechał? Też by to nagrał?


RE: Konkurs Stonogi - Styler - 12-01-2016 01:57

Mogłeś napisać i spróbować jeśli miałeś wątpliwości. Jak dla mnie dostatecznym dowodem jest imienne odpisywanie w miejscu, w którym każdy ma wgląd. Myślę, że szukanie na siłę teorii spiskowych nie ma sensu tym bardziej że ów Stonoga ostatnio na prawdę wiele razy pomagał różnym fundacjom itp robiąc to bezinteresownie, bez konkursów i tak dalej.


RE: Konkurs Stonogi - MaLiN - 12-01-2016 02:22

Nie startuje w tego typu akcjach.


RE: Konkurs Stonogi - Duxone00 - 12-01-2016 02:44

Czy na konkurs (loterie) takiego typu nie trzeba mieć zezwolenia (pozwolenia) ?


RE: Konkurs Stonogi - selfie - 12-01-2016 03:07

(12-01-2016 01:57)Styler napisał(a):  Mogłeś napisać i spróbować jeśli miałeś wątpliwości. Jak dla mnie dostatecznym dowodem jest imienne odpisywanie w miejscu, w którym każdy ma wgląd. Myślę, że szukanie na siłę teorii spiskowych nie ma sensu tym bardziej że ów Stonoga ostatnio na prawdę wiele razy pomagał różnym fundacjom itp robiąc to bezinteresownie, bez konkursów i tak dalej.

Wspaniale, że pomagał, ale teraz zapytaj ilu ludzi utopiło majątki w "akcjach" stonogi typu gazeta Stonoga gdzie wielu inwestowało dziesiątki tysięcy złotych... Ale lepiej wmawiać sobie, że świat taki czarno-biały, on taki dobry.


RE: Konkurs Stonogi - averegen - 12-01-2016 03:48

Mi stonoga rowniez wydaje sie podejrzany


RE: Konkurs Stonogi - weider91 - 12-01-2016 08:13

Nie no w pelni was rozumiem, Pan S jest bardzo kontrowersyjny, chocby po wyborach nagranie po % jak wyzywa wyborcow. Dlatego wielu ma dystans do niego i prawidlowo, nie mniej jednak mysle, ze akurat ta akcja moze byc ok.

Myślałem tez o kwestii prawnej, czy to jest w sto procent zgodne z prawem?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka


RE: Konkurs Stonogi - Waldes93 - 12-01-2016 11:53

haha takie konkursy są na prawdę żałosne. Żerowanie na biednych i naiwnych ludziach.


RE: Konkurs Stonogi - Ciastek - 12-01-2016 13:33

Jak tak czytam te wasze wypociny to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. Póki nic wam nie jest i jesteście zdrowi to się tym nie przejmujecie. Przyszłoby co do czego, bieda by zajrzała do portfela to byście się chwytali każdej deski ratunku. Nie wiecie jak jest na prawdę, ale napisać,że konkurs jest żałosny, albo fake jest po prostu nie na miejscu. Ciekawe ilu z Was tutaj co się wypowiedziało chociaż raz wpłaciło pieniądze na jakiś szczytny cel. Wielka fundacja Owsiaka zbiera kasę na chorych,a tak na prawdę część kasy idzie zupełnie na inne rzeczy...