Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam „NIE dla przyjmowania przez Polskę uchodźców i imigrantów ekonomicznych z Bl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sprzedam „NIE dla przyjmowania przez Polskę uchodźców i imigrantów ekonomicznych z Bl (/Temat-Sprzedam-%E2%80%9ENIE-dla-przyjmowania-przez-Polske-uchodzcow-i-imigrantow-ekonomicznych-z-Bl-127119)



Sprzedam „NIE dla przyjmowania przez Polskę uchodźców i imigrantów ekonomicznych z Bl - diogenes - 11-01-2016 21:39

Sprzedam „NIE dla przyjmowania przez Polskę uchodźców i imigrantów ekonomicznych z Bliskiego Wschodu i Afryki”. Blisko 64 tys. obserwujących
Tytułem wstępu, pragnę oświadczyć, że wiem, iż bardziej odpowiednim miejscem byłby dział „Sprzedam, kupię”, ale ja nie mam 50 napisanych postów na tym forum, żeby móc pisać w tamtym dziale. Dlatego z góry przepraszam, a poniżej przyklejam moją ofertę.
1. Nazwa przedmiotu: „NIE dla przyjmowania przez Polskę uchodźców i imigrantów ekonomicznych z Bliskiego Wschodu i Afryki”.
2. Opis: Chcę sprzedać utworzone przeze mnie wydarzenie, którego profil można porównać do czegoś między grupą a fanpejdżem. Link https://www.facebook.com/events/152403975106087/
W chwili, gdy to piszę jest 43 934 obserwujących oraz 19 983 uczestników, co daje razem blisko 64 tysiące. Można je wykorzystać do wygłaszania swoich poglądów, a także do zarabiania pieniędzy. Sądzę, że można dużo zarobić naciągając użytkowników na Premium sms (przykładowo tak zwanych petycji przeciw imigrantom), gdyż ci ludzie widzą konkretne posty na swojej tablicy.Ja osobiście nie chcę nikogo w konia robić i jestem dość strachliwy, bo już kilka moich kont na facebooku dostało bana i nie chciałbym otrzymać jakiejś blokady ip, dlatego mogę to sprzedać wraz z kontem prowadzącym to wydarzenie.
3. Zdjęcie: -
4. Kontakt: PW lub mail:[email protected]
5. Cena: Kilkaset złotych, proszę każdego zainteresowanego o własną propozycję, a ja wybiorę tą najkorzystniejszą dla mnie.
Razem z tym wydarzeniem dorzucam jako dodatek konto z 35 grupami i jednym fanpejdżem nieużywanym.
6. Sposób zapłaty za przedmiot: tylko i wyłącznie normalne konto bankowe, gdyż ja nie korzystam z żadnych systemów typu PayPal.


Sprzedam „NIE dla przyjmowania przez Polskę uchodźców i imigrantów ekonomicznych z Bl - Majka - 11-01-2016 21:41

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.