Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blokada na FB na 30 dni - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Blokada na FB na 30 dni (/Temat-Blokada-na-FB-na-30-dni-127115)



Blokada na FB na 30 dni - Arko021 - 11-01-2016 18:55

Witam, posiadam troche fanpage na facebooku, postowalem na nich dodajac linki do innych swoich fp.
Dziś rano nagle dostałem za to blokade, blokade na dodawanie postów.
Jednak wiadomości wysyłać również nie mogę, lajkować, przekazywać praw innym osobom na moich fp a blokada miała być na samo dodawanie postów.

Czy ktoś z czyms takim się juz spotkał? Jak się od tego odwołać bo tak naprawdę nic złego nie zrobiłem, udst innych fanpage nie jest zakazane w regulaminie.

Jeśli ktoś coś wie to proszę o rady, każda na wagę złota!


RE: Duży problem - Majka - 11-01-2016 19:03

Popraw tytuł tematu bo nie wiadomo o co chodzi.
Przenoszę do odpowiedniego działu.


RE: Duży problem - bartek9330 - 11-01-2016 19:15

Nic z tym raczej nie zrobisz. Blokadę masz pewnie na 30 dni, a zanim oni ci odpiszą to minie rok Wink Oni nawet nie sprawdzają chyba tych odwołań


RE: Blokada na FB na 30 dni - Arko021 - 11-01-2016 21:26

czyli nic zrobić sie nie da?
Ale czemu też mam bana na wysyłanie wiadomości? :O


RE: Blokada na FB na 30 dni - bartek9330 - 11-01-2016 21:29

(11-01-2016 21:26)Arko021 napisał(a):  czyli nic zrobić sie nie da?
Ale czemu też mam bana na wysyłanie wiadomości? :O

To normalne też tak miałem za każdym razem Wink Odwoływałem się i zawsze brak odpowiedzi.


RE: Blokada na FB na 30 dni - Arko021 - 11-01-2016 21:33

moge temu jakos zapobiec?

bo udst same reklamy innych fp, wiec nie wiem co tu było niezgodne z regulaminem...


RE: Blokada na FB na 30 dni - Max998 - 11-01-2016 21:42

Ja dostałem kiedyś blokadę (7 dni) przez FP erotyczny (fakt, może trochę tam przeginałem..).
Dostałem na kilka dni, również nic nie mogłem robić a pisanie bezpośrednio do FB nic nie da bo nawet tego nie czytają. Raz złożyłem odwołanie kiedy przestali publikować moją stronę, strona wróciła na kilka dni i po kilku dniach znowu mi ją zdjęli z publikacji a ja dostałem blokadę na konto. Do tej pory pamiętam jak zalogowałem się a tu jakieś komunikaty wyskakują. Teraz uważam bo jednak szkoda mi mojego konta a nie mam zmiennego IP więc nawet nie kombinuję w kwestii zakładania innych kont dla prowadzenia stron.

Wiem, że czasami na ''forum'' na FB czytałem, że ktoś dostał blokadę np. na 30 dni a po 30 dniach nadal nie mógł się normalnie logować/pisać/lajkować bo było to zablokowane.


RE: Blokada na FB na 30 dni - Arko021 - 11-01-2016 22:03

to pięknie sie to zapowiada widze...


Blokada na FB na 30 dni - Artinesse - 01-03-2018 21:27

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.