Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Projekt "Zarabiam" - Czyli Panda w akcji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Projekt "Zarabiam" - Czyli Panda w akcji (/Temat-Projekt-Zarabiam-Czyli-Panda-w-akcji-127085)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: ▪▪▪▪ ☢ ►►►► ✎ Projekt "Zarabiam" - Czyli Panda w akcji ✎ ◄◄◄◄ ☢ ▪▪▪▪ - war43 - 01-07-2016 01:59

(30-06-2016 22:21)xdax1 napisał(a):  
Cytat: - Wypozycjonowanie automatycznej strony, która będzie przynosić 45 zł dziennego zarobku i przekazanie jej w ręce przyjaciela :huh
Te 45 zł dziennego zarobku to z czego? Co na stronie będzie "generować" ten zarobek?

Z tego co się orientuję, to Skracanie + PPI (chyba, że Vasaki coś zmieniał, jestem zbyt leniwy, żeby sprawdzić Big Grin)


RE: ▪▪▪▪ ☢ ►►►► ✎ Projekt "Zarabiam" - Czyli Panda w akcji ✎ ◄◄◄◄ ☢ ▪▪▪▪ - Vasaki - 01-07-2016 11:05

Nie będzie a generuje Smile
popupy, ppi, shorty Smile


RE: ▪▪▪▪ ☢ ►►►► ✎ Projekt "Zarabiam" - Czyli Panda w akcji ✎ ◄◄◄◄ ☢ ▪▪▪▪ - war43 - 01-07-2016 11:33

WoW, dzięki tym punktom z OtoHits testowo zarobiłem całe... 0,0045$ Big Grin

Nie wiem czemu z 1000 wejść zaliczyło mi 10 - pozostałych ptp w ogóle nie widzi.
(Wstawiłem na FB post z linkiem i jako Referer podałem link do posta)

Ale jeszcze takie pytanie:
Przyjmijmy, że mam stronę na której umieszczam reklamy (np. bannery).
Czy jeśli poślę na Nią traffic z OtoHits, ustawiając kilkanaście różnych refererów i 2-4 kliknięcia na stronie, to ruch będzie wyglądał naturalnie, czy raczej to nie przejdzie?


RE: ▪▪▪▪ ☢ ►►►► ✎ Projekt "Zarabiam" - Czyli Panda w akcji ✎ ◄◄◄◄ ☢ ▪▪▪▪ - Bazyl - 01-07-2016 11:51

Pokaż tam nam jakieś ładne dnióweczki Big Grin Ale i tak dobrze się rozkręcasz, oby nie stać w miejscu ( jak niektórzyXD ) i brnąć do przodu.


RE: ▪▪▪▪ ☢ ►►►► ✎ Projekt "Zarabiam" - Czyli Panda w akcji ✎ ◄◄◄◄ ☢ ▪▪▪▪ - stuudenciok - 01-07-2016 12:33

Nie wiecie jak z przesłaniem wejść z otohits na filmy dailymotion? Banują czy da radę na tym pociągnąć?
vasaki, świetny dziennik! Powodzenia


RE: ▪▪▪▪ ☢ ►►►► ✎ Projekt "Zarabiam" - Czyli Panda w akcji ✎ ◄◄◄◄ ☢ ▪▪▪▪ - Vasaki - 01-07-2016 17:56

Up
Mi i bez tego daymimotion zbanowal konto, 100% regularny traffic z google i social media Big Grin
filmik autorski itp.
Promowany na stronie z informacjami o grach itp. (pod spodem ppi Tongue)
Ban po zdobyciu 99$ Big Grin


▪▪▪▪ ☢ ►►►► ✎ Projekt "Zarabiam" - Czyli Panda w akcji ✎ ◄◄◄◄ ☢ ▪▪▪▪ - Klin - 02-07-2016 13:12

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.