Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Projekt "Zarabiam" - Czyli Panda w akcji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Projekt "Zarabiam" - Czyli Panda w akcji (/Temat-Projekt-Zarabiam-Czyli-Panda-w-akcji-127085)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: ▪▪▪▪ ☢ ►►►► ✎ Projekt "Zarabiam" - Czyli Panda w akcji ✎ ◄◄◄◄ ☢ ▪▪▪▪ - twardy - 28-06-2016 10:32

Ja odpalam na amazon aws, darmowy vps na linuxa i na windowsa na rok (tak po prawdzie to 750h uptime'u w skali miesiaca, wiec mozna 30 vpsow na dzien odpalic). Trzeba tylko podpiac karte (taka no bankomatowa, ja podpialem prepaida od skrilla) i zaplacic 1$ (nie wiem czy to zwracaja?).

https://www.youtube.com/watch?v=N7mixmAXHKg


RE: ▪▪▪▪ ☢ ►►►► ✎ Projekt "Zarabiam" - Czyli Panda w akcji ✎ ◄◄◄◄ ☢ ▪▪▪▪ - DzejkobPL - 28-06-2016 12:14

Zarejestrowany na otohits Big Grin


RE: ▪▪▪▪ ☢ ►►►► ✎ Projekt "Zarabiam" - Czyli Panda w akcji ✎ ◄◄◄◄ ☢ ▪▪▪▪ - twardy - 28-06-2016 12:31

Dostalem kolejne 50k (za obejrzenie 1000 stron). Polecam. Jak ktos ma pomysl co z tym zrobic to rejestrowac sie u Pandy Wink


RE: ▪▪▪▪ ☢ ►►►► ✎ Projekt "Zarabiam" - Czyli Panda w akcji ✎ ◄◄◄◄ ☢ ▪▪▪▪ - Vasaki - 28-06-2016 17:27

Kolejne już punkty przyznane Smile
Dodatkowo postanowiłem nagrodzić użytkownika Tabakus dodatkowymi 100,000 punktami Smile
Osoby surfujące i dobijające do 1000 wyświetleń dostały już dodatkowe bonusy w postaci 50,000 punktów Smile
[Obrazek: hhPBHaU.png]

Zapraszam do rejestracji Smile
http://www.otohits.net/?ref=64770


RE: ▪▪▪▪ ☢ ►►►► ✎ Projekt "Zarabiam" - Czyli Panda w akcji ✎ ◄◄◄◄ ☢ ▪▪▪▪ - tabakus - 28-06-2016 17:53

Dzięki wielkie Big Grin
Dalej próbuje dokopać się do tego serwisu na którym monetyzujesz ruch z autosurfa. Ale moje wyniki wyglądaja mizernie Big Grin


RE: ▪▪▪▪ ☢ ►►►► ✎ Projekt "Zarabiam" - Czyli Panda w akcji ✎ ◄◄◄◄ ☢ ▪▪▪▪ - KenkyushaKamil - 28-06-2016 19:15

tabakus podpowiem Ci to nie serwis. Znam ten sposób i prawdopodobnie nikt do niego nie dojdzie bez kilku wskazówek, a podawać go do szerszej wiadomości spowoduje 24 godzinne jego wypalenie.


RE: ▪▪▪▪ ☢ ►►►► ✎ Projekt "Zarabiam" - Czyli Panda w akcji ✎ ◄◄◄◄ ☢ ▪▪▪▪ - ktostujest - 28-06-2016 19:26

Tez szukam i lipa narazie Wink


RE: ▪▪▪▪ ☢ ►►►► ✎ Projekt "Zarabiam" - Czyli Panda w akcji ✎ ◄◄◄◄ ☢ ▪▪▪▪ - mckosz - 28-06-2016 19:38

Szukajcie szukajcie i tak nie znajdziecie Big Grin Nie, żebym był świnia, ale sposób działa i na tym koniec. Smile


RE: ▪▪▪▪ ☢ ►►►► ✎ Projekt "Zarabiam" - Czyli Panda w akcji ✎ ◄◄◄◄ ☢ ▪▪▪▪ - Vasaki - 28-06-2016 20:06

(28-06-2016 19:15)KenkyushaKamil napisał(a):  tabakus podpowiem Ci to nie serwis. Znam ten sposób i prawdopodobnie nikt do niego nie dojdzie bez kilku wskazówek, a podawać go do szerszej wiadomości spowoduje 24 godzinne jego wypalenie.

juz widze ten spam na pw xD
ale co fakt to fakt Smile
tego typu metody mozna rozwalic bardzo szybko a wam pjawki powiadam bez rozsądku nic nie zarobicie Smile

Próbowałem ostatnio uzywac sposobu na tgz pałę i zawsze konczylo sie banem Smile

Rozsądek rozsądek i jeszce raz rozsądek Smile


RE: ▪▪▪▪ ☢ ►►►► ✎ Projekt "Zarabiam" - Czyli Panda w akcji ✎ ◄◄◄◄ ☢ ▪▪▪▪ - tabakus - 29-06-2016 03:32

Ja rozumiem, że źródełek takich dochodów nie oddaje się w szerszą publikę bynajmniej za darmo. Sam coś kminie, szukam fajnych kilu cpm. I tak jestem wdzięczny użytkownikowi vaasaki bo hitleap i otohits profitują mi na jednym cpm. Potrzebowałbym jeszcze z jednego albo i dwóch do szczęścia, ale nie mam pojęcia jaki by dobrze działał z 80% sztucznym ruchem Xpokerface