Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Projekt "Zarabiam" - Czyli Panda w akcji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Projekt "Zarabiam" - Czyli Panda w akcji (/Temat-Projekt-Zarabiam-Czyli-Panda-w-akcji-127085)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: ▪▪▪▪ ☢ ►►►► ✎ Projekt "Zarabiam" - Czyli Panda w akcji ✎ ◄◄◄◄ ☢ ▪▪▪▪ - Lanserek - 17-06-2016 22:49

O kurde właśnie szukałem czegoś do Instagrama i szykowałem 97 $ na followlikera Big Grin
Heart


RE: ▪▪▪▪ ☢ ►►►► ✎ Projekt "Zarabiam" - Czyli Panda w akcji ✎ ◄◄◄◄ ☢ ▪▪▪▪ - Vasaki - 18-06-2016 05:26

Wrzucę wam jeszcze program z którego wiele razy korzystałem podczas swoich kampanii jeszcze na FB Smile

Wyszukujemy po keywordzie największe fanpage (lub wszystkie i segregujemy) na fb Big Grin

Naprawdę mega, mega mega narzędzie jezeli interesuje nas zarabianie na Socialu Smile

[Obrazek: maxresdefault.jpg]

Download: tutaj
Klucz do licencji: TGEN1234

I tak na szybko przed pracą podrzucam ofertę z e-maila (ach ten e-mail marketing <wzdycha>)
[Obrazek: npcQg4S.png]
Hosting za 1zł na 1 mc Smile
TUTAJ

Dzisiaj winna przyjść rzecz z zarobionych pieniędzy na projekcie ostatnimi czasy Smile

#EDIT#
Dzisiaj na wejściu do pracy dwie paczuszki Smile
Jedna z tygodniówką ze sklepu i paczka z nowym Laptokiem (moja Babcia zawsze tak mówi xD)

[Obrazek: b3Qzqa3.jpg]

Nie jest to PC do gier a jedynie uzupełniacz Smile
[Obrazek: qu6Xvoc.png?1]

Zarabiaj ze mną

[Obrazek: shortest-gfx.png?2016-05-17.0] [Obrazek: r5.jpg] [Obrazek: adfly.250x250.1.png] [Obrazek: banner250x250.png]

[Obrazek: banner_250x250_pl.jpg] [Obrazek: cpalead-thumb.jpg] [Obrazek: popads.net-250x250.gif] [Obrazek: 2519_2519_affiliate-manager-logo-256.png]

[Obrazek: perinstall.jpg] [Obrazek: photo.jpg] [Obrazek: ppi.jpg] [Obrazek: jMDqrtG.png]



RE: ▪▪▪▪ ☢ ►►►► ✎ Projekt "Zarabiam" - Czyli Panda w akcji ✎ ◄◄◄◄ ☢ ▪▪▪▪ - Deoes - 18-06-2016 09:50

Też musiałbym zakupić sobie jakiegoś laptopa, zawsze jest sie bardziej mobilny Big Grin


RE: ▪▪▪▪ ☢ ►►►► ✎ Projekt "Zarabiam" - Czyli Panda w akcji ✎ ◄◄◄◄ ☢ ▪▪▪▪ - Vasaki - 18-06-2016 10:06

Powiem Ci tak, wygoda wygoda i jeszcze raz wygoda.
Mam ochote to się kładę na wyrku mam ochotę to ide na dwór z nim itp.

Osobiście powiem, że stacjonarnego nie używałem od prawie 2012 roku Smile


RE: ▪▪▪▪ ☢ ►►►► ✎ Projekt "Zarabiam" - Czyli Panda w akcji ✎ ◄◄◄◄ ☢ ▪▪▪▪ - Scoobyx - 18-06-2016 12:00

Jeśli chcesz pracować na dworze, to matowa matryca była by lepszym wyborem Big Grin Błyszcząca może przeszkadzać w słoneczne dni.
Ale i tak gratuluję postępu. Powodzenia Wink


RE: ▪▪▪▪ ☢ ►►►► ✎ Projekt "Zarabiam" - Czyli Panda w akcji ✎ ◄◄◄◄ ☢ ▪▪▪▪ - ktostujest - 18-06-2016 12:19

Dzieki Wink postarales sie z tym urządzeniem Wink

(17-06-2016 12:39)vasaki napisał(a):  Mega dziękuję za te słowa Smile

Ale chce się wami czymś podzielić Smile
Osiągnąłem pierwszy z trzech etapów na które podzieliłem swoją drogę do budowy wymarzonego domu Smile

1. Uzbieranie i wykupienie gruntu
2. Budowa domu
3. Wykończenie i wyposażenie

Na całość nakładają się zarobki ze sklepu, sieci afilacyjne w których działam oraz system poleconych.
(aktualnie największą wartość stanową dwa biura doradztwa finansowego jako moich poleconych w programie money2money obydwa otwierane przez moich znajomych).

Efekt Prawie 2 lat pracy na pierwszy etap Big Grin
W przeciągu kilku miesięcy postaram się wrzucić wam zdjęcia razem z papierami posiadanego gruntu pod zabudowę to się podzielę xD
(no tutaj to mnie duma rozpiera - nie mylić z egoizmem i chwaleniem się)
[Obrazek: OVHevA8.png?1]
(zdjęcie robione rano Tongue)

Dochodzę do wniosku, że wielu osobom brakuje po prostu pokory na tym forum Smile
P.s. Pokora to nie uginanie karku i żałowanie za grzechy xD
Cytat:Pokora – cnota moralna, która w ogólnym rozumieniu polega na uznaniu własnej ograniczoności, nie wywyższaniu się ponad innych.

To tak poza dziennikiem i projektem Smile
Rąbek mojego życia prywatnego Smile
(mówię o całym wpisie)

Nic tylko pogratulować i powodzenia w dalszych sukcesach Wink


RE: ▪▪▪▪ ☢ ►►►► ✎ Projekt "Zarabiam" - Czyli Panda w akcji ✎ ◄◄◄◄ ☢ ▪▪▪▪ - Vasaki - 18-06-2016 12:46

Tak ale nadal mamy do ogarnięcia takie serwisy jak:
Autosurf.pl (sie manualnej wymiany ruchu pod serwisy ptp itp.) i autosurfa pod traffic
Zjebane.pl (kilka zaje*tych keywordow mam pod niego)
Punkty-Karne.pl (serwis informacyjny o dot. ruchu drogowego)
Jestem-online.pl (serwis dot. informacji dla rodziców o bezpieczeństwie w sieci ich pociech razem z poradami i programami)
muzyka-na-czekanie.com.pl
24punkty.pl (serwis bezposrednio zwiazany z prawem jazdy i konsekwencjach wynikajacych z łamania konkretnych przepisow drogowych)
telefonyidrony.pl (CB lub serwis partnerski pod Ali)
cyber-sex.com.pl
projekt-zarabiam.pl (prace rozpoczęte)

Zarabiaj ze mną

[Obrazek: shortest-gfx.png?2016-05-17.0] [Obrazek: r5.jpg] [Obrazek: adfly.250x250.1.png] [Obrazek: banner250x250.png]

[Obrazek: banner_250x250_pl.jpg] [Obrazek: cpalead-thumb.jpg] [Obrazek: popads.net-250x250.gif] [Obrazek: 2519_2519_affiliate-manager-logo-256.png]

[Obrazek: perinstall.jpg] [Obrazek: photo.jpg] [Obrazek: ppi.jpg] [Obrazek: jMDqrtG.png]



RE: ▪▪▪▪ ☢ ►►►► ✎ Projekt "Zarabiam" - Czyli Panda w akcji ✎ ◄◄◄◄ ☢ ▪▪▪▪ - ktostujest - 18-06-2016 12:54

Osobiscie czekam na projekt zarabiam Wink


RE: ▪▪▪▪ ☢ ►►►► ✎ Projekt "Zarabiam" - Czyli Panda w akcji ✎ ◄◄◄◄ ☢ ▪▪▪▪ - kermit1906 - 18-06-2016 14:00

jak otworzyć te poradniki twoje, co za uprawnienia trzeba mieć? bardzo potrzebuje


RE: ▪▪▪▪ ☢ ►►►► ✎ Projekt "Zarabiam" - Czyli Panda w akcji ✎ ◄◄◄◄ ☢ ▪▪▪▪ - Deoes - 18-06-2016 14:03

(18-06-2016 12:46)vasaki napisał(a):  Tak ale nadal mamy do ogarnięcia takie serwisy jak:
Autosurf.pl (sie manualnej wymiany ruchu pod serwisy ptp itp.) i autosurfa pod traffic
Zjebane.pl (kilka zaje*tych keywordow mam pod niego)
Punkty-Karne.pl (serwis informacyjny o dot. ruchu drogowego)
Jestem-online.pl (serwis dot. informacji dla rodziców o bezpieczeństwie w sieci ich pociech razem z poradami i programami)
muzyka-na-czekanie.com.pl
24punkty.pl (serwis bezposrednio zwiazany z prawem jazdy i konsekwencjach wynikajacych z łamania konkretnych przepisow drogowych)
telefonyidrony.pl (CB lub serwis partnerski pod Ali)
cyber-sex.com.pl
projekt-zarabiam.pl (prace rozpoczęte)
Gdzie rejestrujesz domeny i masz hosting, jeśli to nie jest tajemnica oczywiście Tongue