Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Projekt "Zarabiam" - Czyli Panda w akcji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Projekt "Zarabiam" - Czyli Panda w akcji (/Temat-Projekt-Zarabiam-Czyli-Panda-w-akcji-127085)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: ▪▪▪▪ ☢ ►►►► ✎ Projekt "Zarabiam" - Czyli Panda w akcji ✎ ◄◄◄◄ ☢ ▪▪▪▪ - ktostujest - 16-06-2016 21:54

@[vasaki] wiem , juz oglądałem z 3 razy i nie jest trudne, musze jeszcze tokeny ogarnac Wink


RE: ▪▪▪▪ ☢ ►►►► ✎ Projekt "Zarabiam" - Czyli Panda w akcji ✎ ◄◄◄◄ ☢ ▪▪▪▪ - dzejkobs - 17-06-2016 11:04

Przeczytałem właśnie cały temat od 1 strony do ostatniej.
Jestem pełen podziwu dla Twojej wiedzy. Gdybym miał chociaż część tego co Ty potrafisz moje zarobki wzrosłyby kilkukrotnie Wink
No nic czas wziąć się za porządną naukę i postawić sobie Ciebie za wzór i niejako mentora.
Pozdrawiam !


RE: ▪▪▪▪ ☢ ►►►► ✎ Projekt "Zarabiam" - Czyli Panda w akcji ✎ ◄◄◄◄ ☢ ▪▪▪▪ - mlody16918 - 17-06-2016 11:14

(17-06-2016 11:04)dzejkobs napisał(a):  Przeczytałem właśnie cały temat od 1 strony do ostatniej.
Jestem pełen podziwu dla Twojej wiedzy. Gdybym miał chociaż część tego co Ty potrafisz moje zarobki wzrosłyby kilkukrotnie Wink
No nic czas wziąć się za porządną naukę i postawić sobie Ciebie za wzór i niejako mentora.
Pozdrawiam !

Jestem tego samego zdania. Do tego to jedna z nielicznych osób na forum, która publicznie dzieli się tą wartościową wiedzą. Jak dla mnie dziennik nr.1.


RE: ▪▪▪▪ ☢ ►►►► ✎ Projekt "Zarabiam" - Czyli Panda w akcji ✎ ◄◄◄◄ ☢ ▪▪▪▪ - Vasaki - 17-06-2016 12:39

Mega dziękuję za te słowa Smile

Ale chce się wami czymś podzielić Smile
Osiągnąłem pierwszy z trzech etapów na które podzieliłem swoją drogę do budowy wymarzonego domu Smile

1. Uzbieranie i wykupienie gruntu
2. Budowa domu
3. Wykończenie i wyposażenie

Na całość nakładają się zarobki ze sklepu, sieci afilacyjne w których działam oraz system poleconych.
(aktualnie największą wartość stanową dwa biura doradztwa finansowego jako moich poleconych w programie money2money obydwa otwierane przez moich znajomych).

Efekt Prawie 2 lat pracy na pierwszy etap Big Grin
W przeciągu kilku miesięcy postaram się wrzucić wam zdjęcia razem z papierami posiadanego gruntu pod zabudowę to się podzielę xD
(no tutaj to mnie duma rozpiera - nie mylić z egoizmem i chwaleniem się)
[Obrazek: OVHevA8.png?1]
(zdjęcie robione rano Tongue)

Dochodzę do wniosku, że wielu osobom brakuje po prostu pokory na tym forum Smile
P.s. Pokora to nie uginanie karku i żałowanie za grzechy xD
Cytat:Pokora – cnota moralna, która w ogólnym rozumieniu polega na uznaniu własnej ograniczoności, nie wywyższaniu się ponad innych.

To tak poza dziennikiem i projektem Smile
Rąbek mojego życia prywatnego Smile
(mówię o całym wpisie)


RE: ▪▪▪▪ ☢ ►►►► ✎ Projekt "Zarabiam" - Czyli Panda w akcji ✎ ◄◄◄◄ ☢ ▪▪▪▪ - fusek - 17-06-2016 13:00

(17-06-2016 12:39)vasaki napisał(a):  Mega dziękuję za te słowa Smile

Ale chce się wami czymś podzielić Smile
Osiągnąłem pierwszy z trzech etapów na które podzieliłem swoją drogę do budowy wymarzonego domu Smile

1. Uzbieranie i wykupienie gruntu
2. Budowa domu
3. Wykończenie i wyposażenie

Na całość nakładają się zarobki ze sklepu, sieci afilacyjne w których działam oraz system poleconych.
(aktualnie największą wartość stanową dwa biura doradztwa finansowego jako moich poleconych w programie money2money obydwa otwierane przez moich znajomych).

Efekt Prawie 2 lat pracy na pierwszy etap Big Grin
W przeciągu kilku miesięcy postaram się wrzucić wam zdjęcia razem z papierami posiadanego gruntu pod zabudowę to się podzielę xD
(no tutaj to mnie duma rozpiera - nie mylić z egoizmem i chwaleniem się)
[Obrazek: OVHevA8.png?1]
(zdjęcie robione rano Tongue)

Dochodzę do wniosku, że wielu osobom brakuje po prostu pokory na tym forum Smile
P.s. Pokora to nie uginanie karku i żałowanie za grzechy xD
Cytat:Pokora – cnota moralna, która w ogólnym rozumieniu polega na uznaniu własnej ograniczoności, nie wywyższaniu się ponad innych.

To tak poza dziennikiem i projektem Smile
Rąbek mojego życia prywatnego Smile
(mówię o całym wpisie)

Vasaki gdzie mieszkasz? Tyle na dzialeczke?Smile


RE: ▪▪▪▪ ☢ ►►►► ✎ Projekt "Zarabiam" - Czyli Panda w akcji ✎ ◄◄◄◄ ☢ ▪▪▪▪ - Vasaki - 17-06-2016 13:23

Docelowo chcę zamieszkać nieopodal Świebodzina.
Cena gruntu to 80zł-120zł za m2 w tym rejonie (las, woda itp.)

Chciał bym mieć małe gospodarstwo Smile

Zarabiaj ze mną

[Obrazek: shortest-gfx.png?2016-05-17.0] [Obrazek: r5.jpg] [Obrazek: adfly.250x250.1.png] [Obrazek: banner250x250.png]

[Obrazek: banner_250x250_pl.jpg] [Obrazek: cpalead-thumb.jpg] [Obrazek: popads.net-250x250.gif] [Obrazek: 2519_2519_affiliate-manager-logo-256.png]

[Obrazek: perinstall.jpg] [Obrazek: photo.jpg] [Obrazek: ppi.jpg] [Obrazek: jMDqrtG.png]



RE: ▪▪▪▪ ☢ ►►►► ✎ Projekt "Zarabiam" - Czyli Panda w akcji ✎ ◄◄◄◄ ☢ ▪▪▪▪ - fusek - 17-06-2016 13:53

(17-06-2016 13:23)vasaki napisał(a):  Docelowo chcę zamieszkać nieopodal Świebodzina.
Cena gruntu to 80zł-120zł za m2 w tym rejonie (las, woda itp.)

Chciał bym mieć małe gospodarstwo Smile

To gratuluje. Tez mi sie marzy wodaWink)))
Money2money to program partnerski polegajacy na zakladaniu kont bqnkowych ala bankier.pl??


RE: ▪▪▪▪ ☢ ►►►► ✎ Projekt "Zarabiam" - Czyli Panda w akcji ✎ ◄◄◄◄ ☢ ▪▪▪▪ - twardy - 17-06-2016 14:07

(17-06-2016 13:23)vasaki napisał(a):  Docelowo chcę zamieszkać nieopodal Świebodzina.
Cena gruntu to 80zł-120zł za m2 w tym rejonie (las, woda itp.)

Chciał bym mieć małe gospodarstwo Smile


Dzialeczka w cieniu Pudziana Chrystusa Pana Nam Panujacego Jerk2


RE: ▪▪▪▪ ☢ ►►►► ✎ Projekt "Zarabiam" - Czyli Panda w akcji ✎ ◄◄◄◄ ☢ ▪▪▪▪ - Vasaki - 17-06-2016 14:24

Yep,
Parabanki, ubezpieczenia i generalnie wszystko niemal co w działalności finansowej.
Skurpulatna weryfikacja partnerów itp.

Up Big Grin
Właśnie go odrestaurowują na dni młodzieży Big Grin


RE: ▪▪▪▪ ☢ ►►►► ✎ Projekt "Zarabiam" - Czyli Panda w akcji ✎ ◄◄◄◄ ☢ ▪▪▪▪ - Vasaki - 17-06-2016 22:29

Troche zaniedbałem podrzucanie programów i narzędzi Smile
Nie chce się usprawiedliwiać ale dużo pracuję z racji przeprowadzania rekrutacji na nowego pracownika :/
Co niestety absorbuje mase energii i czasu Smile

Social AutoBot 3.3.8.0 - FB And Instagram Software Cracked
(Video prezentujące program zarąbiste wejście ma ^^)



[Obrazek: headerfix.jpg]
Strona sprzedaży: Tutaj
Download: Tutaj

Wordpress Automatic Plugin wersja Version 3.22.1 z 10 maja Smile
[Obrazek: preview-v3.16.png]
Download: Tutaj

Diabolic Traffic bot v5.20 Wersja crack by Scorpio
[Obrazek: screen1.png]
Strona sprzedaży: Tutaj
Download: Tutaj
Crack: Tutaj