Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Projekt "Zarabiam" - Czyli Panda w akcji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Projekt "Zarabiam" - Czyli Panda w akcji (/Temat-Projekt-Zarabiam-Czyli-Panda-w-akcji-127085)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: [Projekt "Zarabiam"] *.* Czyli Panda w akcji *.* - Giorgios - 23-03-2016 23:10

(23-03-2016 23:02)vasaki napisał(a):  Ani ja ani nikt inny tego nie powiedział.
Po prostu sposoby/metody wrzucane publicznie bardzo szybko się wypalają ze względu na brak umiejętności uzywania ich przez sporą grupę osób.

brak umiejętności czy może zbyt częste ich nadużywanie ? moim zdaniem to nie fair, że banda baranów nie potrafi myśleć głową i nadużywają skryptów oraz metod by raz zarobić 50 zł niż stworzyć długotrwały zarobek ja to rozumiem, lecz to nie fair czemu ktoś z elity ma czuć się lepszy...

btw, może uruchomisz sprzedaż takich skryptów (dla ogarniętych earnerów nie dla gimbusów, oczywiście przeprowadzając weryfikację) ? chętnie zakupię


RE: [Projekt "Zarabiam"] *.* Czyli Panda w akcji *.* - skorzany85 - 24-03-2016 00:01

Popieram kolege wyzej, bo elita spoko loko wszystko ma a kto sie tam nie dostał nie ma praktycznie nic bo banda gimbow ma dostęp do forum Wink


RE: [Projekt "Zarabiam"] *.* Czyli Panda w akcji *.* - jooni22 - 24-03-2016 02:02

Panowie, wystarczy ruszyć głową, kto umie się odnaleźć w internecie to już dawno miał ten skrypt Smile


RE: [Projekt "Zarabiam"] *.* Czyli Panda w akcji *.* - Vasaki - 24-03-2016 03:09

Dokładnie Smile


RE: [Projekt "Zarabiam"] *.* Czyli Panda w akcji *.* - maszhajs - 24-03-2016 15:21

odpiszesz na priv ? hmm


RE: [Projekt "Zarabiam"] *.* Czyli Panda w akcji *.* - Vasaki - 30-03-2016 00:21

Czas na małą aktualizację Smile

Wpierw leci stronka ^^ czyli moja mała perełka Smile

Testowałem kilka serwisów na niej, aktualnie mam już pomysłów Sad
Zostałem przy hotcash jeżeli chodzi o stronę i ich system w rozliczeniach cpc + do tego ich program download.
leadnow mimo zapewnień admina wypadł... no słabo Tongue

[Obrazek: lBZ3c2J.png]


Zbieranie na nowy środek czyszczący do felg dla Kjanki Tongue
Dzisiaj generalnie chciałem sobie po promować ale po 2h okazało się, że promuję niedziałającą domenę (wyłączyli mi ją i wymagali ponownej weryfikacji)
[Obrazek: 8LefYZb.png]

Małe zestawienie i podsumowanie miesiąca (naprawdę leniwo w subach, za dużo na głowie)
[Obrazek: GZZx4So.png]

[Obrazek: 674895a616.png]

No i APP Smile
Nie wiem czemu ale jakoś bardzo lubie ten programik ^^
(może ze względu na atmosferę na Polskim skype-chacie Big Grin
[Obrazek: wzltaOv.png]

Zapraszam do rejestracji Smile
Zwracam 10% wkładu inwestycyjnego Smile
[Obrazek: adspayproimage.gif]

Dzisiaj jako bonusik leci program do szybkiej zmiany IP Smile

Download - Ip Change.rar

[Obrazek: 8J186WO.png]


Czysty link do APP Tutaj pokerface


RE: [Projekt "Zarabiam"] *.* Czyli Panda w akcji *.* - Radzioo - 30-03-2016 11:42

Jakie hasło do Ip changera? xD


RE: [Projekt "Zarabiam"] *.* Czyli Panda w akcji *.* - jooni22 - 30-03-2016 11:46

zapewne zarabiam.com


RE: [Projekt "Zarabiam"] *.* Czyli Panda w akcji *.* - Obamakiller - 30-03-2016 13:50

Panda polecisz jakieś fora o których wspominałeś w temacie - skrypt imacro do facebooka Smile) ?


RE: [Projekt "Zarabiam"] *.* Czyli Panda w akcji *.* - Klin - 30-03-2016 14:51

(23-03-2016 22:42)vasaki napisał(a):  Dział Elity, dodawał Klin.
Osoby które będą potrafiły go uzyć tak by sposób się nie wypalił będą potrafiły go wyszukać.

Potwierdzam, temat został dodane.

Czemu nie jest publicznie dostępny? Niestety większość earnerow bezsensowne powiela te same schematy, później dziw że jakaś metoda padła albo coś nie daje już takich zysków jak kiedyś.

Głupota niektórych powala, nie trzeba szukać daleko. Przykład z "usmiercaniem" sławnych ludzi

Czasami po prostu trzeba pójść po rozum do głowy