Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki sposob zarabiania jest najlepszy ?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jaki sposob zarabiania jest najlepszy ?? (/Temat-Jaki-sposob-zarabiania-jest-najlepszy-127072)

Strony: 1 2


Jaki sposob zarabiania jest najlepszy ?? - hubert_zarabia - 10-01-2016 22:08

Witam.Szukam od dawna sposobu na zarobek w internecie ale nic mi nie wychodzi .
Jezeli macie jakies pomysly na czym moge zarobic piszcie na priv.
Za pomoc wejde z refa.
Pozdrawiam


RE: Jaki sposob zarabiania jest najlepszy ?? - radekx662 - 10-01-2016 22:13

jak chcesz zacząć zarabiać napisz na pw lub gg , jest w profilu


RE: Jaki sposob zarabiania jest najlepszy ?? - WuJeKuBa - 10-01-2016 22:14

Możesz spróbować programy partnerskie + własna strona internetowa przy tym ogarnięcie, seo, pozycjonowanie oraz oczywiście odpowiednia nisza Wink


RE: Jaki sposob zarabiania jest najlepszy ?? - Pan Inwestor - 11-01-2016 09:29

Ewentualnie na początek przygody z Programami Partnerskimi zapoznaj się z tym tematem: http://zarabiam.com/Temat-DARMOWY-Sposob-jak-zarobic-2000-zlotych-w-kilka-godzin-zupelnie-legalnie-114004


RE: Jaki sposob zarabiania jest najlepszy ?? - Leos2011 - 11-01-2016 10:58

Na początek polecam Clixsense. Nic Cię nie kosztuje a parę groszy można wyciągnąć Smile

http://www.clixsense.com/?7417750


RE: Jaki sposob zarabiania jest najlepszy ?? - Zawadson - 11-01-2016 21:03

Parę groszy to przesada, ale tak hmm blisko 100 złotych w 1,5 miesiąca (mój przypadek) da się wyciągnąć, a nawet więcej, czego przykładem jest Leos Wink.


RE: Jaki sposob zarabiania jest najlepszy ?? - kamil0071 - 12-01-2016 17:32

Jeśli znasz angielski w miarę to polecam fiverr. Też przestudiowałem już trochę pomysłów z tego forum i dopiero na fiverr zacząłem zarabiać fajne pieniądze


RE: Jaki sposob zarabiania jest najlepszy ?? - Veres - 17-01-2016 13:42

Polecam kilka moich trafów z programów RevShare, sam od tego zacząłem i ostro pomnażam. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej pisz do mnie na priv Smile


RE: Jaki sposob zarabiania jest najlepszy ?? - Bev - 17-01-2016 15:47

Na sam początek najlepiej znajdź mentora, który Cię wprowadzi i wytłumaczy co trzeba, skoro wcześniej próbowałeś i Ci nie wychodziło, to taka pomoc Ci się przyda. A jeśli o dziedzinę chodzi to na początek proponowałbym SubSMS/skracanie.


RE: Jaki sposob zarabiania jest najlepszy ?? - count765 - 18-01-2016 16:45

Generalnie sensowny zarobek w internecie dla ludzi zaczynających bez doświadczenia dzieli się na dwie możliwości.

1. Zarabianie na programach partnerskich/reklamach/skracaniu - generalnie możliwe jest zrobienie tego bez własnego wkładu, lecz trzeba włożyć nieco pracy, by się tego nauczyć. Tu wszystko zależy od Ciebie, bo dostajesz pieniądze za konkretną akcję, którą ktoś wykona.

2. Inwestycja/HYIPy - wiadomo, wkładasz pieniądze i po jakimś czasie wyciągasz kapitał z procentem. HYIPy charakteryzują się tym, że można nieźle pomnożyć swój kapitał dość szybko i nie trzeba wcale wchodzić z ogromną sumą, lecz są też wyjątkowo ryzykowne - również trzeba się nieco rozeznać, w które warto wchodzić, a w które nie, bo przy nietrafnym wyborze można tylko utopić pieniądze.


Oczywiście sposobów na zarobek jest dużo więcej, tak naprawdę niezliczona ilość, można prowadzić swój sklep internetowy, pozycjonować własne strony, wejść na forex itd. lecz to już dużo bardziej zaawansowana rzecz. Jeśli jesteś początkujący, radziłbym skupić się na tych dwóch.

I nie klikaj w buxy, bo nie warto Wink