Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
aplikacja mobilna - dofinansowanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: aplikacja mobilna - dofinansowanie (/Temat-aplikacja-mobilna-dofinansowanie-127062)



aplikacja mobilna - dofinansowanie - saviola - 10-01-2016 17:43

Wpadłem na pomysł stworzenia aplikacji mobilnej, która była by dosyć przydatna i sama w sobie generowała znaczne przychody. Niestety nie mam wystarczających umiejętności aby stworzyć platformę z której docelowo korzystały by dziesiątki - setki tysięcy ludzi. Potrzebuję platformy internetowej z płatnościami i kilkoma innymi funkcjami, do tego byłoby wystawione API i na nim działałaby aplikacja na androidzie i może innych platformach. Niestety zlecenie stworzenia takiej aplikacji przerasta moje fundusze. Chciałbym się dowiedzieć jakie granty/dofinansowania itd. są najbardziej opłacalne?
Mieszkam w Gdyni i tutaj jest np projekt przedsiębiorcza Gdynia w którym nagrodą dla laureatów jest 15 tys zł. Niestety taka kwota nie byłaby dla mnie wystarczająca... Dofinansowania z funduszu europejskiego są np 40 tys zł ale słyszałem o znajomym który czekał na takie 2 lata i się nawet nie doczekał.

Czy są jakieś sensowne instytucje, projekty które inwestują jakieś większe pieniądze w innowacyjny biznes? Wg mnie aplikacja ma spore szanse wybić się na rynku i przynosić znaczny zwrot. Dodam że w chwili obecnej jest to faza pomysłu a sam nie mam założonej żadnej działalności. Biznes plan niedługo będę przygotowywał.


RE: aplikacja mobilna - dofinansowanie - mamrotka - 10-01-2016 23:13

Napisz na pw bo chce wlasnie zainwestowac a moze Twoj pomysl mi sie spodoba Smile