Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inteligo - 100 + 30 zł - 130 zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Inteligo - 100 + 30 zł - 130 zł (/Temat-Inteligo-100-30-zl-130-zl-127058)



Inteligo - 100 + 30 zł - 130 zł - Matiw131 - 10-01-2016 16:22

Inteligo oferuje świetną promocję dla nowych użytkowników którzy chcą otworzyć nowy rachunek bankowy .
Mianowicie za otworzenie konta otrzymujesz 100 zł na rachunek.
Dodatkowo ode mnie w ramach rejestracji z mojego kodu polecającego otrzymasz dodatkowo 30 zł po spełnieniu wymogów promocji.

Razem 130 zł !

Pamiętaj, aby we wniosku o konto w polu
"Kod promocyjny" : 663742405


[Obrazek: Intiko.jpg]

Otwórz konto Inteligo i zyskaj 130 zł

Wniosek

Wymogi :

- W ciągu 30 dni dokonać co najmniej 1 operacji kartą wydaną do Konta Inteligo o łącznej wartości minimum 200 PLN w punktach usługowo – handlowych, z wyłączeniem operacji wykonywanych przez Internet.

- W ciągu 30 dni dokonać co najmniej 1 operacji przy użyciu aplikacji IKO, o łącznej wartości minimum 10PLN w punktach usługowo – handlowych, z wyłączeniem operacji wykonywanych przez Internet.

Wypłata nagrody nastąpi w terminie do 25 dni kalendarzowych od momentu sprawdzenia kwestii spełnienia warunków do wypłaty.
Bank dokonuje tego sprawdzenia każdorazowo, w terminie do maksymalnie 50 dni kalendarzowych po zakończeniu każdego etapu Programu.

30zł przesyłam zaraz po tym jak pieniądze pojawią się na moim koncie.
Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów.
Sprawdź szczegóły na maminteligo.pl
Regulamin promocji

Dodatkowe informacje o koncie : Konto indywidualne Inteligo
0 zł za prowadzenie konta
0 zł za przelewy krajowe
oraz zlecenia stałe – realizowane samodzielnie przez internet
0 zł za wydanie karty i jej używanie
przy miesięcznych, rozliczonych transakcjach bezgotówkowych wykonanych kartą od 100 zł ( bez tego warunku 4.99)
0 zł za wypłaty z bankomatów
PKO Banku Polskiego i BZ WBK

DODAM ŻE PO OTRZYMANIU GOTÓWKI MOŻEMY ZAMKNĄĆ KONTO.

SAM JEDNAK POSIADAM KONTO INTELIGO i jestem bardzo zadowolony, debet możemy uzyskać 2000zł ( ja max 1000 zł ) dosłownie w minutę .
Oprocentowanie takiego debetu to dosłownie jakieś grosze nieznaczące .
Dopiero po 2 miesiącach gdy występuje telefon interwencyjny opłata wynosi 10zł.
POLECAM


RE: Inteligo - 100 + 30 zł - 130 zł - nitram - 10-01-2016 23:30

Proszę napisz jakie sa opłaty za konto karte przelwy wypłaty z bankomatów .


RE: Inteligo - 100 + 30 zł - 130 zł - Matiw131 - 19-01-2016 14:11

Zapraszam do promocji


RE: Inteligo - 100 + 30 zł - 130 zł - Matiw131 - 31-01-2016 14:16

Zapraszam