Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Filmy o sukcesach. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Filmy i Kino (/Forum-Filmy-i-Kino-123)
+---- Wątek: Filmy o sukcesach. (/Temat-Filmy-o-sukcesach-127030)

Strony: 1 2


Filmy o sukcesach. - WuJeKuBa - 09-01-2016 22:11

Witam! Znacie może jakieś dobre filmy o sukcesach, filmy dokumentalne? Na zasadzie, że ktoś coś wielkiego osiągnął, a początek miał bardzo trudny w osiągnięciu sukcesu. Np. jak właściciel Facebook'a, musiał on przebrnął przez jakieś zadłużenia itd. czytałem gdzieś..

Chodzi mi o taki film, który mi da "kopa" do działania Wink

Dajcie znać jeśli coś znacie Wink


RE: Filmy o sukcesach. - sheko12 - 10-01-2016 16:47

Napisz do w off-topic, ten temat zgłoś do usunięcia, a napisz nowy w off-topic Smile


RE: Filmy o sukcesach. - Schenk450 - 08-06-2016 14:33

Może nie ma w tym filmie wielkiego sukcesu ale kopa do działania daje: Into the Wild


RE: Filmy o sukcesach. - elemel - 18-07-2016 12:14

Social Network. Daje kopa do dzialania bo pokazuje jak z pozornie prozaicznego pomyslu mozna zrobic wielomiliardowy biznes.


RE: Filmy o sukcesach. - lorenp - 21-07-2016 19:14

never back down 1 i 2 - również daje kopa do działania Wink


RE: Filmy o sukcesach. - Eryk123 - 30-07-2016 22:40

Siła spokoju - Film na faktach dający do myślenia i kopa do działania
Siła i Honor - wzruszający film na faktach


RE: Filmy o sukcesach. - Max0 - 14-08-2016 15:40

Limitless (polska nazwa to chyba Jestem Bogiem).
Polecam.


RE: Filmy o sukcesach. - Arek234 - 22-08-2016 20:57

Polecam siła spokoju Wink


RE: Filmy o sukcesach. - jagoda.witanska - 23-10-2016 11:53

Ja osobiście polecam film z Jennifer Lawrence pt. Joy. Daje kopa do działania, naprawdę. Smile


RE: Filmy o sukcesach. - Captain - 23-10-2016 11:56

Właściciel facebooka chyba nie jest dobrym przykładem bo czytałem kiedyś, że amerykańskie służby dostrzegły potencjał do szpiegowania ludzi i zbierania o nich informacji w facebooku i wyłożyli grubą kasę dzięki której fb odniósł aż taki sukces. A teraz korzystają z jego 'dobrodziejstw'.
Bez tego wsparcia facebook mógł nie odnieść tak wielkiego sukcesu. Powstawało przeciez i powstaje też sporo różnych innych portali społecznościowych, ale są mało znane.