Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Branża gier, IT, lub w co celować ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Branża gier, IT, lub w co celować ? (/Temat-Branza-gier-IT-lub-w-co-celowac-127019)



Branża gier, IT, lub w co celować ? - Agenem - 09-01-2016 17:32

Jestem początkujący, chciałbym zacząć cos robić, jednak u mnie są problemy z motywacją, dlatego najlepiej coś co było by związanego z moimi zainteresowaniami, czyli z grami komputerowymi, szeroko pojętą branżą IT. Z umiejętności, które mogły by się przydać, to w miarę dobrze władam photoshopem. Posiadam też względnie dużą wiedzę w zakresie IT, piętą achillesową są sieci, oraz programowanie.

Na czym dzisiaj obecnie można zarobić jakiś konkretny $ ?
Trochę od wczoraj poczytałem, zainteresował mnie temat uploading'u, przeczytałem główny poradnik, czy jest on dzisiaj nadal aktualny ? Czy faktycznie na branży erotycznej można zarobić najwięcej ? Mnie jednak interesowało by coś innego. Myślałem o zamieszczaniu fake'owych gier tuż przed premierą, robieniu fake instalatorów itp. Może ktoś podpowie, czy jest to opłacalne i jak to wygląda, gdzie to zamieszczać, no i czy jest z tego jakiś zarobek. Dodam, że chciałbym wszystko robić legalnie.

Spotkałem się też czymś takim: https://www.g2a.com/goldmine

Czy czasem zarabianie na tych stronkach ze "skip ad" i przechodzeniu do właściwej strony nie jest korzystniejsze niż wpisywanie numeru telefonu, czy wykonywanie zadań ? Pytam bo ja na co dzień spotykam się z przeważającą ilością tych pierwszych i klikam w nie dosyć chętnie, na numer telefonu nie dałem się nabrać ani razu.

Jak na razie jestem zarejestrowany na firecash.

Mile widziane jakieś linki do dobrych poradników, przewidywane w miarę realne zarobki na okres np. pierwszego miesiąca.

Przeglądałem nieco forum, dział poradniki, ale jak na razie mam jeden mętlik w głowie.

Dzięki i pozdrawiam.


RE: Branża gier, IT, lub w co celować ? - Criss323 - 09-01-2016 19:19

Za takie podanie numeru telefonu dostaje sie np. 9 zł a za kliknięcie w skip ad 3$ za 1000 takich kliknięć. Wszystko zależy co chcesz robić. Może dobrym pomysłem dla ciebie było by robienie fake hacków do gier i dodawanie liku z PPI (Pay per instal). Polega to na tym, że dostajesz pieniądze za to że ktoś zainstaluje plik, który doda mu do przeglądarek więcej reklam. Tworzysz wtedy sobie bloga (to proste nie musisz nic potrafić) i dodajesz posty z takim hackiem a pod nim dodajesz zdjęcia okienka twojego "hacka", które zrobisz w Photoshopie.


RE: Branża gier, IT, lub w co celować ? - Agenem - 09-01-2016 19:25

Czy trzeba mieć jakieś zdolności programistyczne, żeby stworzyć takiego hacka ? Ile się zarabia za jedną taką instalację i ile można orientacyjnie zarobić przez pierwszy miesiąc ? Chciałem w sumie uniknąć tworzenia bloga, bo to trzeba promować, a w tym nie czuje się zbyt śmigły, tz. wiem że nie należy to do rzeczy najłatwiejszych i najprzyjemniejszych. Widziałem jakiś poradnik na tym forum, ale chyba nieco przeterminowany, chyba że nie wiele się zmieniło. Ew. zapodajcie jakieś linki, gdzie można się w to nieco wtajemniczyć.


RE: Branża gier, IT, lub w co celować ? - Criss323 - 09-01-2016 19:55

Ty nie tworzysz hacka Big Grin Tworzysz tyko fejkowy screen tego hacka a do pobrania dajesz program z sieci PPI, po którego zainstalowaniu dostajesz kasę. Z promowaniem bloga masz rację ale kto nie pracuje nie zarabia (może na tym forum nie zawsze się to potwierdza Big Grin) a słyszałem że nawet bez promowania jakoś tam leci. W tym poradniku są stawki http://zarabiam.com/Temat-Poradnik-PPI-PPA-Zacznij-zarabiac-przez-Internet-UPDATED-16-10-101406
Ile zarobisz w ciągu miesiąca zależy od tego ile będziesz pracował. Jeżeli uda ci się szybko wypromować takiego bloga albo trafisz na niszę to zarobisz dobre pieniądze.