Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z nową stroną - pomocy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Problem z nową stroną - pomocy! (/Temat-Problem-z-nowa-strona-pomocy-127014)



Problem z nową stroną - pomocy! - comanche - 09-01-2016 16:54

Krótko i zwięźle. Po dodaniu posta na stronę i zindeksowaniu go przez google, pojawia się opis META a nad nim link do strony głównej. Co mam zrobić aby google po zindeksowaniu posta pokazywało na stronie link prowadzący do niego?

Użyłem szablonu i ustawień ze strony która od samego początku działała mi poprawnie, więc jak dla mnie jest to bardzo dziwne...

Każda pomoc mile widzianaSmile


RE: Problem z nową stroną - pomocy! - comanche - 11-01-2016 18:06

Pokopałem troszkę, pozmieniałem i najnowszy post pojawił się w google we właściwej formie, jednak po kliknięciu w link wyskakuje mi w Błąd 404. Jakieś rady?


RE: Problem z nową stroną - pomocy! - Pan Inwestor - 12-01-2016 20:45

Za mało informacji podajesz. Jaki system CMS, jakie pluginy masz zainstalowane oraz czy je konfigurowałeś czy zostawiłeś standardowe ustawienia.

Ps. Najlepiej podaj adres strony bądź daj na priv. Za dużo niewiadomych aby coś doradzić.


RE: Problem z nową stroną - pomocy! - rachman - 13-01-2016 00:02

404 to przekierowuje do nieistniejącej strony. Podaj linka bo wróżyć to też trzeba z czegoś...


RE: Problem z nową stroną - pomocy! - krzysiekmat - 27-01-2016 11:20

bez podania więcej danych to po poradę powinneś pisać nie tutaj tylko do wróżbity Macieja Wink


RE: Problem z nową stroną - pomocy! - comanche - 27-01-2016 17:28

Logiczne że danych ci tutaj nie podamSmile Łap PW


RE: Problem z nową stroną - pomocy! - Brzeziu - 28-01-2016 12:50

Chodzi problem opisany w tym temacie: http://zarabiam.com/Temat-Problem-z-meta-desc-127600