Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CitySatoshi - nowa gra twórców farmsatoshi i Cannonsatoshi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: CitySatoshi - nowa gra twórców farmsatoshi i Cannonsatoshi (/Temat-CitySatoshi-nowa-gra-tworcow-farmsatoshi-i-Cannonsatoshi-126969)

Strony: 1 2 3 4


CitySatoshi - nowa gra twórców farmsatoshi i Cannonsatoshi - niktor - 08-01-2016 21:00

Nowa gra twórców farmsatoshi i cannonsatoshi .

Gra ruszyła dzisiaj i bazuje na grze cannonsatoshi, miejscami opisy nie zostały jeszcze nawet dopasowane i pojawia się nazwa cannonsatoshi.

Stawiamy budynki, które generują dla nas satoshi zużywając przy tym paliwo . Budynki i magazyny paliwa można ulepszać kosztem punktów zdobytych podczas gry oraz satoshi .

Mamy też diamenty które pozwalaja błyskawicznie zakończyć budowę budynku.

Na starcie mamy tylko jednego pracownika przez co możemy budować lub ulepszać tylko jeden budynek w tym samym czasie.


Reflink: http://citysatoshi.com/?ref=90


Czysty http://citysatoshi.com/


RE: CitySatoshi - nowa gra twórców farmsatoshi i Cannonsatoshi - GPlayer - 08-01-2016 21:26

Znowu będą bany przy wypłacie Jerk


RE: CitySatoshi - nowa gra twórców farmsatoshi i Cannonsatoshi - Mikotoke - 09-01-2016 08:36

poszło z refa , zobaczymy czy znów wyłapie prezent przy wypłacie Big Grin


RE: CitySatoshi - nowa gra twórców farmsatoshi i Cannonsatoshi - overlord25 - 09-01-2016 11:33

(08-01-2016 21:26)GPlayer napisał(a):  Znowu będą bany przy wypłacie Jerk

2 razy zostałem zbanowany przez admina i dlatego będę ominął te jego strony Jerk2


RE: CitySatoshi - nowa gra twórców farmsatoshi i Cannonsatoshi - Mikotoke - 09-01-2016 11:36

nie wiem czy ktoś w ogole zauwazył ale ten licznik satoshi spada w mgnieniu oka ..... wiec zanim ja uzbieram porzadna sumke do wypłaty to chyba server off będzie Big Grin


RE: CitySatoshi - nowa gra twórców farmsatoshi i Cannonsatoshi - chmieloon - 09-01-2016 12:03

poszlo z refa


RE: CitySatoshi - nowa gra twórców farmsatoshi i Cannonsatoshi - groszek1112 - 09-01-2016 12:43

Działa wam ??


RE: CitySatoshi - nowa gra twórców farmsatoshi i Cannonsatoshi - Mikotoke - 09-01-2016 13:06

(09-01-2016 12:43)groszek1112 napisał(a):  Działa wam ??

niby działa ale nie mozna sie zalogować...... pomimo prawidłowych danych dalej mam : Email and / or password incorrect

hahah chyba reset xD

[Obrazek: sE4lCw4.png]


RE: CitySatoshi - nowa gra twórców farmsatoshi i Cannonsatoshi - niktor - 09-01-2016 13:53

Admin poleciał sobie właśnie w kulki bo podobno usuną wszystkie założone konta. Gra jest nie gotowa i sobie ją tylko testuje.... Rejestracja obecnie nie działa.


RE: CitySatoshi - nowa gra twórców farmsatoshi i Cannonsatoshi - fusek - 09-01-2016 14:43

to niech sprdl