Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Własny serwis zarobkowy PTC, darmowy hosting i domena np .tk - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Własny serwis zarobkowy PTC, darmowy hosting i domena np .tk (/Temat-Wlasny-serwis-zarobkowy-PTC-darmowy-hosting-i-domena-np-tk-126935)



Własny serwis zarobkowy PTC, darmowy hosting i domena np .tk - Damianoss - 08-01-2016 03:29

Tak jak w temacie. Na początek testy później inwestycja.... spokojnie.


RE: Własny serwis zarobkowy PTC, darmowy hosting i domena np .tk - Kleju93 - 08-01-2016 05:14

Chcesz wiedzieć co ludzie powiedzą?
Cytat:SCAM na 100%, bo na darmowej domenie
Wiem, bo próbowałem i nie pomaga to, że napiszesz na całą stronę, że ta domena tylko na miesiąc, czy tydzień jest...
Cytat:Nie miał na domenę kilkunastu złotych, to na pewno nie ma też na wypłaty

Spróbuj kupić przynajmniej domenę, np. .pl (w az.pl są tanie przy rejestracji, a czasem nawet za free, ale za to przedłużenie około stówy wychodzi)


RE: Własny serwis zarobkowy PTC, darmowy hosting i domena np .tk - Damianoss - 08-01-2016 12:50

(08-01-2016 05:14)Kleju93 napisał(a):  Chcesz wiedzieć co ludzie powiedzą?
Cytat:SCAM na 100%, bo na darmowej domenie
Wiem, bo próbowałem i nie pomaga to, że napiszesz na całą stronę, że ta domena tylko na miesiąc, czy tydzień jest...
Cytat:Nie miał na domenę kilkunastu złotych, to na pewno nie ma też na wypłaty

Spróbuj kupić przynajmniej domenę, np. .pl (w az.pl są tanie przy rejestracji, a czasem nawet za free, ale za to przedłużenie około stówy wychodzi)

Robię testy, nie zrozumiałeś chyba do końca. Kto powiedział, że nie mam pieniędzy ? Mam na samą stronę ok. 1-2K a na wypłaty jeszcze więcej. Chce sprawdzić jak to jest w praktyce, dlatego chce spróbować na darmowych facepalm Big Grin


RE: Własny serwis zarobkowy PTC, darmowy hosting i domena np .tk - twardy - 08-01-2016 12:59

Ale co ty chcesz sprawdzac? Jak bardzo ludzie nie zaufaja stronce na darmowej smieciowej domenie?


RE: Własny serwis zarobkowy PTC, darmowy hosting i domena np .tk - Damianoss - 08-01-2016 13:08

(08-01-2016 12:59)twardy napisał(a):  Ale co ty chcesz sprawdzac? Jak bardzo ludzie nie zaufaja stronce na darmowej smieciowej domenie?

Tylko ja i moi znajomi będziemy mieć dostęp. Poza tym nie doczekałem się odpowiedzi, tylko dyskusje tu widze Undecided To co ja z nią zrobię to tylko i wyłącznie mój problem


RE: Własny serwis zarobkowy PTC, darmowy hosting i domena np .tk - MichalPoltrom - 08-01-2016 13:09

Domenę z hostingiem możesz kupić za 15 zł. Chyba to nie aż tak duzo. Wink


RE: Własny serwis zarobkowy PTC, darmowy hosting i domena np .tk - Damianoss - 08-01-2016 13:30

(08-01-2016 13:09)MichalPoltrom napisał(a):  Domenę z hostingiem możesz kupić za 15 zł. Chyba to nie aż tak duzo. Wink

No nareszcie, ktoś odpowiedział Huh Dzięki i plusik 2


RE: Własny serwis zarobkowy PTC, darmowy hosting i domena np .tk - wiesiek - 08-01-2016 13:56

np w https://www.mintshost.pl/aff.php?aff=247 domena pl 15zl za pierwszy rok


Własny serwis zarobkowy PTC, darmowy hosting i domena np .tk - piotrekprorok - 08-01-2016 14:55

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.