Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak dodać zakładkę Strony Głównej? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Jak dodać zakładkę Strony Głównej? (/Temat-Jak-dodac-zakladke-Strony-Glownej-126920)



Jak dodać zakładkę Strony Głównej? - WuJeKuBa - 07-01-2016 21:25

Witam! Mam mały problem. A mianowicie jak dodać zakładkę na stronę "Strona Główna", aby gdy użytkownik przejdzie do przykładowo jakiegoś artykuły, to mógł kliknąć Strona Główna w zakładce i przeglądać dalej tą stronę główną. Umie tworzyć nowe "Strony/podstrony", czyli np. w zakładce jest nazwa którą podałem i po kilknięciu wyświetla się tekst/artykuł jaki w tej stronie/podstronie napisałem.

A więc wie ktoś jak stworzyć zakładkę "Strona Główna" Bo się z tym męczę i męczę. Niby to jest banalna rzecz, a nie wiem jak to dodać :|


RE: Jak dodać zakładkę Strony Głównej? - Pan Inwestor - 07-01-2016 22:11

Banalnie prosto. Przechodzisz do zakładki tworzenia menu i po lewej stronie masz mini menu:

Strony
Wpisy
Własne odnośniki
Kategorie

Wybierasz 'Własne odnośniki' a następnie w polu 'Adres URL' wpisujesz główny adres Twojej strony np. http://www.mojastrona.pl a pole 'Tekst odnośnika' nazywasz Strona Główna.


RE: Jak dodać zakładkę Strony Głównej? - WuJeKuBa - 07-01-2016 22:36

Dobra, mam coś takiego i w zakładkach mi się nie pokazuje, masz na to radę? Big Grin

[Obrazek: 72954804410291998213.png]

:/

Nie ma tematu!!! Już wszystko ogarnąłem Wink I dzięki serdeczne Wink


RE: Jak dodać zakładkę Strony Głównej? - linoskoczek - 10-01-2016 15:57

Na samym dole (tutaj na obrazku widać) masz "Położenie motywu". Zaznacz "Top Menu" i kliknij "Zapisz menu".