Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Elektronika (słuchawki, powerbank, dron, innowacyjny kabel USB) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Elektronika (słuchawki, powerbank, dron, innowacyjny kabel USB) (/Temat-Elektronika-sluchawki-powerbank-dron-innowacyjny-kabel-USB-126918)

Strony: 1 2


Elektronika (słuchawki, powerbank, dron, innowacyjny kabel USB) - kariolmax - 07-01-2016 20:36

Witam wszystkich najserdeczniej jak tylko się da! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam do sprzedania parę zbędnych mi chińskich elektronik oraz słuchawki - nieudany prezent.
1. Słuchawki douszne Sony MDR-EX15AP Białe (nowe, nawet nie otwierane) 45zł
2. Kabel 1m Blitzwolf dwustronny, obsługujący szybkie ładowanie 25zł (otwarty tylko by przekonać się że to działa)
3. Dron Eachine H8 mini 70zł (nie otwierany, kolor biały)
4. Powerbank Xiaomi 10 000 mah, nowa wersja z 3 akumulatorami 70 zł (nowiutki, oryginalny)

[Obrazek: 0bbyrdv.jpg]



Możemy się dogadać co do wysyłki lub odbioru, jestem z Lublina.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!


RE: Elektronika (słuchawki, powerbank, dron, innowacyjny kabel USB), telefon Umi Zero - JackPot - 13-01-2016 22:34

Cena podlega negocjacji?
Jestem zainteresowany dronem


RE: Elektronika (słuchawki, powerbank, dron, innowacyjny kabel USB), telefon Umi Zero - kariolmax - 14-01-2016 12:52

@up Zależy jak bardzo, wal na pw jak zrobisz to multi beka


RE: Elektronika (słuchawki, powerbank, dron, innowacyjny kabel USB), telefon Umi Zero - szczygielek - 16-01-2016 12:44

dam 30 zł za drona Big Grin


RE: Elektronika (słuchawki, powerbank, dron, innowacyjny kabel USB), telefon Umi Zero - Damkofr - 16-01-2016 12:47

myślę nad PB, jak się zdecyduje dam znać.


RE: Elektronika (słuchawki, powerbank, dron, innowacyjny kabel USB), telefon Umi Zero - gege17 - 16-01-2016 12:50

Do dronu mogę dołączyć kamerkę?


RE: Elektronika (słuchawki, powerbank, dron, innowacyjny kabel USB), telefon Umi Zero - kariolmax - 17-01-2016 15:07

(16-01-2016 12:50)gege17 napisał(a):  Do dronu mogę dołączyć kamerkę?

Z tego co wiem jest za mały żeby unieść kamerkę ;/


RE: Elektronika (słuchawki, powerbank, dron, innowacyjny kabel USB) - kariolmax - 18-01-2016 14:28

Telefon sprzedany, pozostałe bez zmian Smile


RE: Elektronika (słuchawki, powerbank, dron, innowacyjny kabel USB) - ChoGath - 18-01-2016 14:32

Zejdziesz troche z ceny słuchawek ? 1. Troche za drogo jak dla mnie , 2 dodajac cene przesyłki znacznie za drogo Wink pisz pw


RE: Elektronika (słuchawki, powerbank, dron, innowacyjny kabel USB) - kariolmax - 19-01-2016 20:22

@[ChoGath] Napisałem do Ciebie na PW Smile