Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Macierewicz powoła NOWĄ komisję badającą katastrofę smoleńską! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Macierewicz powoła NOWĄ komisję badającą katastrofę smoleńską! (/Temat-Macierewicz-powola-NOWA-komisje-badajaca-katastrofe-smolenska-126913)

Strony: 1 2


Macierewicz powoła NOWĄ komisję badającą katastrofę smoleńską! - overlord25 - 07-01-2016 19:28

Jak informuje ,,Rzeczpospolita" rząd Prawa i Sprawiedliwości chce niedługo wznowić działalność komisji, która bada katastrofę smoleńską. Nowi, zaufani eksperci Antoniego Macierewicza, prawdopodobnie zostaną powołani w przyszłym tygodniu. Jednym z ich pierwszych zadań ma być zbadanie, jak przebiegał remont prezydenckiego tupolewa, jaki w 2009 przeprowadzali Rosjanie.

Komisję Badania Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego powołuje minister obrony. Według ,,Rzeczpospolitej" wśród ekspertów nie znajdzie się nikt, kto brał udział w pracach komisji szefa MSWiA Jerzego Millera. Jak zapowiedział szef MON, Antoni Macierewicz: - Chodzi o stworzenie takiego składu komisji, który uczciwie zbada, co się naprawdę zdarzyło.
Według informacji dziennika Macierewicz powoła do komisji ekspertów, którzy ściśle współpracowali z nim i z kierowanym przez niego parlamentarnym zespołem smoleńskim w poprzedniej kadencji Sejmu. Chodzi m.in. o prof. Wiesława Biniendę, prof. Kazimierza Nowaczyka i Grzegorza Szuladzińskiego.
Gazeta donosi, że swoją pracę nowa rządowa komisja ma zacząć od przeprowadzonego w 2009 r. remontu polskiego tupolewa w Rosji. Według raportu ekspertów PiS Moskwa wpłynęła wówczas na wynik przetargu, anastępnie jej służby nadzorowały prace wykonywane przy polskim samolocie.

http://m.se.pl/wiadomosci/polityka/macierewicz-powola-nowa-komisje-badajaca-katastrofe-smolenska_759591.html


RE: Macierewicz powoła NOWĄ komisję badającą katastrofę smoleńską! - MichalPoltrom - 07-01-2016 21:11

I bardzo dobrze, katastrofa Smoleńska powinna zostać raz na zawsze wyjaśniona - za dużo tutaj niejasności.


RE: Macierewicz powoła NOWĄ komisję badającą katastrofę smoleńską! - Begrezen - 08-01-2016 01:02

Przecież wiadomo, że wszystkiemu winna jest brzoza smoleńska, a ta komisja tylko to potwierdzi 2


RE: Macierewicz powoła NOWĄ komisję badającą katastrofę smoleńską! - selfie - 08-01-2016 01:12

Super Express powołujący się na Rzeczpospolitą, SE nie podaje linku do artykułu na RP a i tam tego nie znalazłem. Tacy rzetelni Lol


RE: Macierewicz powoła NOWĄ komisję badającą katastrofę smoleńską! - daniel42na - 08-01-2016 01:25

Ta sprawa pokazuje naszą powszechną skłonność do skrajności, bo albo "pomnik w kazdym miescie dla ofiar zamachu!!!" albo "nie było zamachu na pewno! jesteście spiskowcami $%$%$#%#$. ".
Sprawa nie jest czarno-biała, jest bardzo niejasna, bo przecież katastrofy lotnicze zdarzają się bardzo rzadko... a katastrofy lotniczne elit państowych wraz z głową państwa na terytorium wrogiego mocarstwa... prawdopodobieństwo bliskie zeru.
Rosja sobie igra jak chce i wraku nie oddaje "bo może", zresztą im taki podział i konflikty wśród Polaków są bardzo na rękę.
Nic tu nie jest pewne, nie było tam nas, pewne jest natomiast coś innego - spiski, zamachy i podobne sytuacje miały miejsce często i gęsto, kto się temu sprzeciwia ten sprzeciwia się historii. Trzeba być sceptycznym w obie strony.


RE: Macierewicz powoła NOWĄ komisję badającą katastrofę smoleńską! - Resick - 08-01-2016 11:10

Ja osobiście nie jestem za PiSem,ale widząc przez ostatnie lata do czego była zdolna ekipa rządząca,wcale bym się nie zdziwił gdyby się okazało,że to było ukartowane...Historia nie takie przypadki zna Cool Szczerze mówiąc to nie zależy mi na tym,czy to będą wyjaśniać,czy nie,jednak zadziwiają mnie postawy ludzi i ich ślepa pewność,że to była zwykła katastrofa.Może chociaż im się coś rozjaśni.


RE: Macierewicz powoła NOWĄ komisję badającą katastrofę smoleńską! - Krakersik - 08-01-2016 11:26

A ja się tylko pytam, dlaczego wrak nadal nie wrócił do Polski? Za chwilę będzie 6 lat... i co?pokerface


RE: Macierewicz powoła NOWĄ komisję badającą katastrofę smoleńską! - sylwu - 08-01-2016 12:29

Zejdźcie na ziemie. Zwykła katastrofa lotnicza spowodawana błędem ludzkim a nie jakiś zamach


RE: Macierewicz powoła NOWĄ komisję badającą katastrofę smoleńską! - MichalPoltrom - 08-01-2016 12:40

(08-01-2016 12:29)sylwu napisał(a):  Zejdźcie na ziemie. Zwykła katastrofa lotnicza spowodawana błędem ludzkim a nie jakiś zamach
Skąd ta pewność? Skoro to prawda, to udowodnij. Smile


RE: Macierewicz powoła NOWĄ komisję badającą katastrofę smoleńską! - domin_dz - 08-01-2016 14:03

Było minęło, sprawa została nierzetelnie poprowadzona przez poprzedni rząd, ale nie warto do niej wracać. Antek ma zbyt dużą obsesję na punkcie tej sprawy, ostatnio nawet w jakimś programie kulinarnym o niej gadał, to co on prezentuje to zwykły fanatyzm.