Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Droga do spełnienia marzeń - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Droga do spełnienia marzeń (/Temat-Droga-do-spelnienia-marzen-126899)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Droga do spełnienia marzeń - mikuss - 30-01-2016 23:08

powodzenia życzę
systematyczne działania przyniosą efekty, od razu zarobki nie będą ogromne ale z czasem na pewno zadowalająceSmile
Pamiętaj by to co robisz traktować jako coś przyjemnego a nie coś co robisz z "musu" wtedy i efekty działania będą na pewno bardziej zadowalające


RE: Droga do spełnienia marzeń - Nupek369 - 31-01-2016 00:24

Dzisiaj nieco bardziej obfity dzień niż 3 wcześniejsze. Smile Założone 2 konta na fb, 1 gmail, 4 konta e-mail. Jeśli chodzi o zarobki:
Adfly: 0,1$
Shorte: 0,26$
Razem 0,36/1$

@[Bordo], daj znać jakie były efekty, jeśli możesz. Wink

@[mikuss], też uważam że małymi kroczkami można spełnić duże cele. Wink Jutro sobie nakreślę jakiś ogólny zarys działań na luty i będę cisnął powoli, ale do przodu. 2


RE: Droga do spełnienia marzeń - Nupek369 - 01-02-2016 00:24

Podsumowanie dnia. Dzisiaj padł mały rekordzik. Smile

Adfly: 0,1$
Shorte: 0,52$
Razem: 0,62$ Big Grin

Dodatkowo założyłem 2 konta na fb, 1 konto gmail, odblokowałem 2 konta z przeszło tysiącem znajomych na fb. (wer zdjęciowa)

Podsumowanie zarobków w styczniu. Zacząłem pod koniec miesiąca umieszczać linki, choć wynik i tak mógłby być dużo lepszy przez te kilka dni. Tongue

Adfly: 0,95$
Shorte: 1,91$
Razem: 2,86$ xD

Cele na miesiąc luty. Smile

1. Budowa zaplecza:
- zakończyć zakładanie e-maili, docelowa liczba to 100, z czego co najmniej 35 to gmail.
- założyć nowe konta na fb, docelowa ilość na luty to 70 kont
- rozbudować flotę fp do 5 fp
- rozszerzyć bazę skróconych linków do 1500, obecnie jest to niecałe 600 linków
- rozszerzyć bazę zdjęć do publikacji - co najmniej 450 nowych zdjęć
- stworzyć własną grupę na fb
- grupa w lutym ma posiadać minimum 5k członków
2. Osiągnąć stałą dniówkę na skracaniu w wysokości co najmniej 2,5$. Smile
3. Zdobyć pierwszych poleconych w serwisie g2a!


RE: Droga do spełnienia marzeń - Nupek369 - 02-02-2016 00:04

Dzisiejszy dzień króciutki, nic wielkiego się nie wydarzyło (w sumie dzień jak co dzień Big Grin )

Adfly: 0,03$
Shorte: 0,45$
Razem: 0,48/1$

Założone też 2 konta na fb i 1 gmail. Big Grin


RE: Droga do spełnienia marzeń - Miedziany - 02-02-2016 14:55

Powodzenia ;d Też coś tam a shorte skubałem więc będę zaglądał patrzeć jak Ci idzie ;d


RE: Droga do spełnienia marzeń - Nupek369 - 07-02-2016 23:17

Nie pisałem nic przez kilka dni, rozleniwiłem się strasznie. Sad Jednak od jutra pełna mobilizacja! Zarobki przez te parę dni oscylowały w granicach 0,1-0,2$ Jednak nie wrzucałem skróconych linków pod postami. Jakoś tak mało czasu codziennie i brak chęci, wrzucałem same zdjęcia. Na pocieszenie dodam, że zakupiłem grupę 2k członków za 10zł i rozwinąłem ją do poziomu 6,5k członków. Założyłem też paranaście e-maili. Big Grin

Jutro będę dłubał coś przy fp, fake kontach i mojej nowej grupie. Smile


RE: Droga do spełnienia marzeń - PaidMoney - 07-02-2016 23:34

Powodzenia w zarabianiu kasiory.


RE: Droga do spełnienia marzeń - Nupek369 - 10-02-2016 00:29

Moje 2 fp wciąż bez linków, jadę na samych zdjęciach. W sumie nie wiem dlaczego... Zaplanowałem zdjęcia na 3 dni do przodu, bo jutro może skierują mnie do szpitala na wyjęcie śrub. Smile

Dzisiaj zrobiłem pierwsze próby spamu po grupach linkiem z shorte. Dałem posty dosłownie na kilka grup w efekcie wpadło 0,31$ Myślę, że jest tu spore pole do popisu i można sobie ładnie podbić dniówki tak jak pisał mysc. Smile A w dodatku mam własną grupę z ponad 6000 ludzi, gdzie jeszcze nic nie wrzucałem i nikt mi tam linków kasować nie będzie. Big Grin

Idę spać, zobaczymy czy jutro uda się zrobić cokolwiek... Wink


RE: Droga do spełnienia marzeń - Nupek369 - 11-02-2016 00:25

Dzisiaj znowu praktycznie nic nie zrobione. Sad Zarobek na shorte: 0,22$ i założony 1 gmail.

W sumie z tego ciułania groszami, zrobiło się już około 20zł. Big Grin Muszę jednak się bardziej przyłożyć by efekty były dużo lepsze. W sumie przez najbliższe 10 dni będę miał więcej czasu niż zazwyczaj, więc trzeba to wykorzystać!

W związku z tym, że od ponad tygodnia się obijam, postanowiłem dziś zapisać w dzienniku zadania na jutrzejszy dzień w celach motywacyjnych. Big Grin

1. Założyć 4 konta na fb
2. Założyć 1 gmail - denerwujące jest to zakładanie po jednym koncie dziennie, wolałbym zrobić 15 kont jednego dnia i mieć spokój. Big Grin Jednak nie mam sposobu na obejście weryfikacji telefonicznej od google Undecided Dzisiaj próbowałem założyć drugie konto korzystając z neta w telefonie, jednak mimo wszystko wpadła weryfikacja...
3. Dodać grupy na 12 fejkach.
4. Nazbierać i zaakceptować co najmniej 50 osób do znajomych na 3 fake kontach.
5. Dodać skrócone linki na moje 2 fp.
6. Zaspamować z lekka grupy skróconym linkiem.
7. Zrobić z kimś s4s na fp.
8. Złożyć wniosek o założenie konta w banku BZ WBK czy jak on tam się nazywa. Do zgarnięcia jest 100zł premii, wystarczy 5 razy zapłacić kartą Smile


RE: Droga do spełnienia marzeń - Nupek369 - 12-02-2016 13:24

Wczorajszego dnia nie zaliczam do udanych, zrobiłem większość punktów ale i tak jakoś nie czuję satysfakcji, pewnie ze względu na marne zarobki. Big Grin Do końca tygodnia nie aktualizuję dziennika. Pozdrawiam tych co czytają moje wypociny. Big Grin