Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pierwsza reklama w Adwords - co jest nie tak? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pierwsza reklama w Adwords - co jest nie tak? (/Temat-Pierwsza-reklama-w-Adwords-co-jest-nie-tak-126866)



Pierwsza reklama w Adwords - co jest nie tak? - mamrotka - 06-01-2016 23:21

Witam, od razu piszę, że chcę przetestować adwords. Dodałam sobie kampanie i reklamę oraz słowa kluczowe. Niby jest zatwierdzona, ale jak najadę to pokazuję, że reklama nie jest wyświetlana - ktoś wie dlaczego? Za pomoc nagrodzę! Smile
[Obrazek: 1x8352.jpg]


Dzięki i pozdrawiam Jerk


RE: Pierwsza reklama w Adwords - co jest nie tak? - lukaswu - 06-01-2016 23:24

Jest wyświetlana jeśli na zielono dioda... ale dla tych słów kluczowych się nie wyświetla bo za niska stawka za kliknięcie. Musisz zwiększyć stawkę lub dobrać inne słowa kluczowe (tańsze).


RE: Pierwsza reklama w Adwords - co jest nie tak? - mamrotka - 06-01-2016 23:30

@[lukaswu], nie sądzę bo jest:
[Obrazek: cu8jp9.jpg]

Gdyby była za mała stawka to:
[Obrazek: radeqy.jpg]


RE: Pierwsza reklama w Adwords - co jest nie tak? - lukaswu - 06-01-2016 23:37

No i więcej niż 10groszy w max CPC.


RE: Pierwsza reklama w Adwords - co jest nie tak? - mamrotka - 07-01-2016 00:48

Ale pisze, ze odpowiednia stawka... wiec mam tam wpisac 1zl chociaz to nic nie zmieni ?


RE: Pierwsza reklama w Adwords - co jest nie tak? - Pan Inwestor - 07-01-2016 22:21

Zanim reklama zacznie się wyświetlać to trzeba odczekać trochę (z reguły do godziny). Pamiętaj aby na stronie którą reklamujesz był regulamin oraz polityka prywatności. Bez tego reklama może nie przejść moderacji.


RE: Pierwsza reklama w Adwords - co jest nie tak? - mamrotka - 07-01-2016 23:14

Żeby to była godzina... PO 24h nadal to pokazuję, ale mimo to udało się uzbierać 5 klików. Dziwne też bo w kalkulatorze podawało ok. 80-100 klików a tutaj zaledwie 5 co mnie bardzo zawiodło.


Pierwsza reklama w Adwords - co jest nie tak? - piotrekprorok - 20-01-2016 19:12

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.