Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przelewzasms.pl - zamieniaj smsy za gotówkę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Przelewzasms.pl - zamieniaj smsy za gotówkę (/Temat-Przelewzasms-pl-zamieniaj-smsy-za-gotowke-126851)

Strony: 1 2 3 4


RE: Przelewzasms.pl - zamieniaj smsy za gotówkę - Kleju93 - 19-01-2016 22:05

(19-01-2016 11:09)rejwus15 napisał(a):  
(06-01-2016 22:50)zuhsm.pl napisał(a):  rejwus15 - smsy możesz wysyłać sam, jednak wszelkie "nielegalne" smsy będziemy wyłapywali. Startery i te sprawy nie wchodzą w grę.

Gdy mam kilka kart na których mam troszkę niepotrzebnych środków to nie mogę z nich wysłać smsów? Nie rozumiem, to bez sensu.
Czyli mogę tylko z jednego numeru wysyłać?

Możesz wysyłać smsy z tylu kart, z ilu tylko zechcesz...


RE: Przelewzasms.pl - zamieniaj smsy za gotówkę - ninja6969 - 01-06-2016 16:10

przelewzasms.pl serwis to ściema 70 smsów wysyłanych zero wypłaty strona znika i się pojawia kontakt zerowy piszą regulamin nowy nie polecam

wymiansms.pl 1470zł do wypłacenia nie wypłacają serwis to scam nie polecam bo nie wypłacą ani złotówki

gośc mrkb czyli kamil boguszewski otwiera serwisy zbiera kase i znika serwis potem zamykają a strone sprzedają miał już kilka takich interesów wszędzie gdzie się pojawia to serwisy są nie wypłacalne

Płace 10zl za sms za 30,75zł minimum 5smsów wyplata na konto bankowe lub paypal aktualne cały czas.

Mój mail jak coś w tytule pisać sms premium [email protected]


RE: Przelewzasms.pl - zamieniaj smsy za gotówkę - zuhsm.pl - 01-06-2016 22:51

Ninja napisałem PW, mam niezidentyfikowane 2 płatności, sprawę rozwiążemy w ciągu 1 dnia Smile


Przelewzasms.pl - zamieniaj smsy za gotówkę - Hybrid1990 - 06-07-2017 18:59

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.