Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co polecicie na chwilę obecną? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Co polecicie na chwilę obecną? (/Temat-Co-polecicie-na-chwile-obecna-126809)



Co polecicie na chwilę obecną? - Czifkif123 - 06-01-2016 11:28

Witam. Trochę mnie tu nie było, stąd moje pytanie: Jaki serwis zarobkowy obecnie polecacie? Trochę ponad rok temu natrafiłem na "zarabiam.com" i zacząłem zabawę z sub-sms, a dokładniej Leadmore. Próbowałem też stworzyć własną stronę z hackami (firecash), lecz trochę mi to nie wypaliło.. Na subach było w porządku, niby zwykły spam na facebook'u ale zawsze troszkę hajsu wpadło Smile Czy opłaca się dalej spamować na fejsie? Czy przynosi to takie zyski jak rok temu, czy ten sposób już się wypalił? Tak jak mówiłem, miałem dosyć sporą przerwę i możliwe, że coś się zmieniło, może powstały jakieś nowe, bardziej opłacalne serwisy Tongue Z góry dzięki za pomoc Smile


RE: Co polecicie na chwilę obecną? - Czaq - 06-01-2016 12:16

Wypalić się wypala. Potwierdzi to każdy bo coraz bardziej walczy "fejs" ze spamem.
Ogólnie da się nadal tam zarobić ale nie tak jak kilka dobrych miesięcy temu.
Co do serwisów to nadal lm, fire i podobno kilka innych serwisów jak np. trafic moonson, my paying ads itp
Poszukaj na forum a znajdziesz cos dla siebie na pewno.


RE: Co polecicie na chwilę obecną? - kusas - 06-01-2016 13:33

z dobrą niszą i pomysłem wszędzie zarobisz


RE: Co polecicie na chwilę obecną? - Czifkif123 - 06-01-2016 14:15

(06-01-2016 13:33)kusas napisał(a):  z dobrą niszą i pomysłem wszędzie zarobisz

Chyba powinieneś dostać nobla za tą odpowiedź facepalm
nie jestem na tym forum od wczoraj, mogłeś sobie darować taką ogólnikową odpowiedź Wink


RE: Co polecicie na chwilę obecną? - Krakersik - 06-01-2016 14:22

Jeśli masz czas i wiedzę to można poobracać kryptowalutami. Kolejne powstają jak grzyby po deszczu, ale niektóre na prawdę dają zarobić Cool


RE: Co polecicie na chwilę obecną? - kusas - 06-01-2016 16:13

(06-01-2016 14:15)Czifkif123 napisał(a):  
(06-01-2016 13:33)kusas napisał(a):  z dobrą niszą i pomysłem wszędzie zarobisz

Chyba powinieneś dostać nobla za tą odpowiedź facepalm
nie jestem na tym forum od wczoraj, mogłeś sobie darować taką ogólnikową odpowiedź Wink
Masz jakiś problem? Pytałeś się czy warto próbować spamowac na fb. Ja powiedziałem że wszędzie zarobisz czyli na FB też...

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka


RE: Co polecicie na chwilę obecną? - Dzipsiok87 - 07-01-2016 10:52

Ja polecam Trafficmonsoon z servisow zarobkowych dobrze się rozwija wdł mnie najlepsza opcja jak ktoś startuje z zarobkiem online.


RE: Co polecicie na chwilę obecną? - zet - 08-01-2016 15:42

Owszem kryptowalutami tez warto sie zająć, sa analizy ze ten rok bedzie
dla nich dobry, ale tu zbierajac z kranikow trzeba czasu,, mimo to warto.
Z programow typu revshare warto jeszcze TM ,, a jesli ktos jest cierpliwy
i chce program z podobnym planem do TM a z tanszymi paczkami i tez dlugoterminowym
to warto wejsc w MXRev$hare,, wiecej tu: http://zarabiam.com/Temat-MXRevShare-com-122142
W MX chetnie pomoge Smile