Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z hostingiem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Problem z hostingiem (/Temat-Problem-z-hostingiem-126800)



Problem z hostingiem - macieko1333 - 06-01-2016 00:40

Witam.

Założyłem hosting i domenę w serwisie mintshost i wgrałem na moją stronę WordPressa. Próbowałem wgrywać zarówna ręcznie, jak i przez aplikację na hostingu. Jednak za każdym razem, gdy próbuję wejść na moją stronę wyskakują mi reklamy i pod tymi reklamami poniższy podpis: "Strona prowadzona free przez Sedo Program do parkowania domen Disclaimer: Domain owner and Sedo maintain no relationship with third party advertisers. Reference to any specific service or trade mark is not controlled by Sedo or domain owner and does not constitute or imply its association, endorsement or recommendation."

Nic z tym nie mogę zrobić. Już usuwałem wszystko i wgrywałem na nowo. Ktoś ma na to jakieś rozwiązanie, bo ja już na prawdę nie mam pojęcia co mam z tym zrobić :/


RE: Problem z hostingiem - linoskoczek - 06-01-2016 20:58

A domenę nakierowałeś na hosting? Napisz do supportu.


RE: Problem z hostingiem - radek0389 - 10-01-2016 20:07

Wychodzi na to, że problem jest po stronie domeny, prawdopodobnie nie jest ona ustawiona na twój hosting, sprawdź czy DNSy są prawidłowo przypisane. A po drugie, żeby na 100% być pewne, że wina po stronie domeny, to wejdź na swoją stronę poprzez adres hosta, jeśli wtedy działa popranie, to już wiesz, że musisz dobrze skonfigurować domenę.