Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Restock Reminder (program do wykrywania restocka !) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Restock Reminder (program do wykrywania restocka !) (/Temat-Restock-Reminder-program-do-wykrywania-restocka-1268)

Strony: 1 2 3


RE: Restock Reminder (program do wykrywania restocka !) - Masochista - 30-01-2010 22:02

Dzięki . Na pewno się przyda


RE: Restock Reminder (program do wykrywania restocka !) - rubik - 30-01-2010 22:03

hehe, dlaczego ludzie są tacy naiwni, stronka Lockerz jest napisana w PHP ( był tu wątek że gościowi się nie loguje tylko się wyświetlają błędy, a takie błędy pojawiają się w PHP tylko Wink )

a skrypt taki co korzysta z MySQL, i cookies lub IP, nawet moja mama napisze żeby sprawdzał kto odświeża stronkę regularnie ;p

a ja to sobie obeszłem, i ustawiłem sobie w changer kilka podstron z różnymi czasami Wink musieli by mnie naprawdę nie lubić żeby sprawdzać czy 3 czasy się zgadzają xD


RE: Restock Reminder (program do wykrywania restocka !) - magik1907 - 31-01-2010 10:28

No i program wczoraj nie zadziałał.. Szkoda że to okazał jakis shit bo bym zdążył szybciej na restock no ale nie dziwie sie bo nawet na stronie glownej Lockerz nie pojawiła się zadna wiadomość o tym że jest restock


RE: Restock Reminder (program do wykrywania restocka !) - Marello - 31-01-2010 11:26

To oczywiste że tego typu programy nie będą działać Smile A jak zadziałają to BAN Tongue Smile


RE: Restock Reminder (program do wykrywania restocka !) - Szymik - 31-01-2010 15:30

Nie wykrył mi restocka K@rwa


RE: Restock Reminder (program do wykrywania restocka !) - Admin - 01-02-2010 10:57

za program baniki lecą - kosz


Restock Reminder (program do wykrywania restocka !) - Killer - 11-03-2011 00:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.