Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Revasta - 150%-180% - Nowość! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Revasta - 150%-180% - Nowość! (/Temat-Revasta-150-180-Nowosc-126795)



Revasta - 150%-180% - Nowość! - Zmobilizowany - 05-01-2016 23:43

Nazwa programu: Revasta - Staram się ustalić kiedy dokładnie miał start, ale rozpędził się dopiero pod koniec grudnia. Od 24 grudnia zaczęto wypłacać regularnie pieniądze.
Admin: Mark Levinson (jak dowiem się o nim więcej to napiszę)

Plany inwestycyjne:
[Obrazek: fidr94.jpg]

Repurchase Rule: 37%
Naliczenia: Należy wyklikać 7 reklam dziennie aby o 8 rano każdego dnia otrzymać naliczenia. Naliczenia dla paczek LESSER wypadają najlepiej i wynoszą w granicy 10% dziennie. Na razie nie miałem możliwości testować kolejnych.


Minimum inwestycyjne: 2$
Akceptowane systemy płatności: PayPal, Payeer, PerfectMoney and Bitcoin
Brak opłat przy dokonywaniu depozytu z PP, podczas wypłaty opłata wynosi 8%.
Wypłaty (manualne): Możliwość wypłaty tylko raz dziennie. Minimum do wypłaty 2$, maximum 300$. Wypłata dociera na nasze konto w ciągu 24h.

Refferal Comission: 18% (otrzymujemy taką prowizję tylko jak ktoś kupi paczki z Account Balance, z Repurchase Balance nie otrzymujemy prowizji)

Komentarz własny i szczegółowy opis programu:
Program od czasu startu nie miał problemów z PayPal i oby tak zostało Wink
Można by powiedzieć, że program na razie wszystko ma przed sobą i uważam, że dobrze zrobiłem inwestując w niego.

Z góry dziękuje za reflink, w zamian służe prywatną pomocą Smile


Potwierdzenie wypłaty mojego sponsora:
[Obrazek: cqevui.jpg]


Osobiście zainwestowałem 97,5 $ Za co kupiłem 48 paczek. Z moich obliczeń wynika że dzienny zysk to 9,6$-3,5$= 6,1$ DZIENNIE
To 3,5$ to przymusowa codzienne reinwestycja 37%. Mimo wszystko na początku skupie się na zreinwestowaniu wszystkiego do uzyskania 100 paczek po 2 $ ktore zmieniają się w 3 $ co będzie generować mi około 20$-7,5$=12,50 $ dziennie co przy obecnym kursie dolara daje nam około 50 zł! Dla mnie bomba inwestując tylko 400 zł bo zwraca mi sie to po 8 dniach a pozniej to już tylko zarobek Smile POZDRAWIAM


[Obrazek: 74229dbbdc25f541gen.png]


RE: Revasta - 150%-180% - Nowość! - WrongWay - 06-01-2016 01:00

Wygląda ciekawie, rozważam wejście w program Smile 10% to super stopa zwrotu, oby podtrzymał jak najdłużej Big Grin Są jakieś limity dotyczące ilości posiadanych paczek na użytkownika? Udziel więcej info, jeśli takowym dysponujesz Smile


RE: Revasta - 150%-180% - Nowość! - Zmobilizowany - 06-01-2016 10:39

WrongWay, Hej! Smile Tak jak pisałem paczek za 2$ można mieć 100 sztuk. W inne się nie bawie, bo te najmniejsze przynoszą największy i najszybszy zysk Smile Ja już jestem dziś po pierwszym dniu i tak wygląda mój stan konta :

[Obrazek: 6cfdb17a525d0f7cgen.png]
Na koncie zostalo mi 1,5 $ bo kupilem paczek za 96 $ a na koncie w sumie z tym do reinwestycji 7,50$-1,50$= 6$ Smile Prawie jak moje obliczenia w poście wyżej Big Grin


Oczywiście wszystko reinwestuje do uzyskania 100 paczek Smile Zapraszam do rejestracji z reflinka Smile Dziś powstanie grupa na FBSmile Jak ktoś jest bardzo bardzo zainteresowany to odsyłam do siebie na priv Smile Pozdrawiam .


RE: Revasta - 150%-180% - Nowość! - krupnik211 - 06-01-2016 13:36

Najmniej z iloma paczkami wchodzić ? 10, 15?


RE: Revasta - 150%-180% - Nowość! - Zmobilizowany - 06-01-2016 13:56

krupnik211 Wejdź najlepiej z taką kwotą na jaką ci pozwala twój budżet Smile Jeżeli to jest 20 - 30 $ to śmiało wchodz. Np. Zobacz mnie ja kupiłem tylko paczek za 97 $ bo tylko 400 zł na to przeznaczyłem Big Grin Po prostu chwile dłużej będzies wbijał 100 paczek . Oczywiście możesz też wypłacac już nawet od 10 paczek ale jest to mniej efektywniejsze niż 100 paczek Smile Pozdrawiam


Revasta - 150%-180% - Nowość! - yazir - 06-01-2016 17:36

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.