Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakie jest najlepsze konto walutowe ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Jakie jest najlepsze konto walutowe ? (/Temat-Jakie-jest-najlepsze-konto-walutowe-126793)



Jakie jest najlepsze konto walutowe ? - maszhajs - 05-01-2016 22:26

Tak jak w temacie Wink Chyba każdy wie ze chodzi o dolary, żeby ładnie śmigały Tongue
Aha najlepiej jakby były malutkie opłaty albo wcale Tongue

Cytat:posiadając konto walutowe w PL wyplata się nie opłaca gdyż PayPal automatycznie przewalutuje pieniądze na zł, a następnie bank przewalutuje zł na $.
(Tak przynajmniej powiedziała mi Pani z PayPal)
Na necie to znalazłem, hmm prawda to ? Podobno najlepsza ofertę ma Alior Bank, a jakie są Wasze spostrzeżenia ?
Korzystacie z takiego konta przy np. tm albo mpa ?


RE: Jakie jest najlepsze konto walutowe ? - nitram - 06-01-2016 13:58

alior albo bzwbk tyle z mojej strony Smile a w jakim banku masz konto w zł ?


RE: Jakie jest najlepsze konto walutowe ? - maszhajs - 06-01-2016 16:46

w mBanku Smile


RE: Jakie jest najlepsze konto walutowe ? - szczygielek - 06-01-2016 17:04

ale wytłumacz mi sens posiadania, ja posiadam konta walutowe EUR i USD w mBanku ponieważ dokonuje transakcji, zakupów itp za granicą. ALE nie wiem czy wiesz, będąc mieszkańcem Rzeczpospolitej Polskiej nie możesz z konta Paypal wypłacić dolarów w walucie dolar, nawet jeśli będziesz miał dolary na Paypalu i konto bankowe w dolarach, to Paypal i tak przewalutuje Ci to na złotóweczki Polskie. Chyba ze masz znajomego w kraju gdzie walutą jest USD i posiada konto bankowe, bo z tego co mi sie zdaje polskiego konta nie zatwierdzą po SWIFTie.


Jakie jest najlepsze konto walutowe ? - damianus627 - 06-01-2016 18:04

Ja mam w T-Mobile Bankowe i mogę polecić. Przelewy krajowe bez opłat więc bez problemu można wpłacać na kantory internetowe.


RE: Jakie jest najlepsze konto walutowe ? - maszhajs - 06-01-2016 21:09

to czyli przelewac z banku PL na powiedzmy PayPal i pozniej na jakis program i olac te walutowe konto ?


RE: Jakie jest najlepsze konto walutowe ? - gege17 - 14-01-2016 22:00

Tylko czasem nie przelewajcie np euro lub dolarów na Paypal bo stracicie.