Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Poradnik zarabiania na sieciach afiliacyjnych. HIT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] Poradnik zarabiania na sieciach afiliacyjnych. HIT (/Temat-SPRZEDAM-Poradnik-zarabiania-na-sieciach-afiliacyjnych-HIT-126779)

Strony: 1 2 3 4


RE: [SPRZEDAM] Poradnik zarabiania na sieciach afiliacyjnych. HIT - fusek - 06-01-2016 09:49

Jakie sa szanse ze sposob padnoe?
Ile dodatkowych pieniedzy potrzeba na start na inwestycje?


RE: [SPRZEDAM] Poradnik zarabiania na sieciach afiliacyjnych. HIT - matimus - 06-01-2016 09:56

Pytanie moje proste i jedyne.


Czemu za 1300 zł sprzedajesz sposób którym zarobiłeś 40 tyś ?


RE: [SPRZEDAM] Poradnik zarabiania na sieciach afiliacyjnych. HIT - mcraft - 06-01-2016 10:06

(06-01-2016 09:56)matimus napisał(a):  Pytanie moje proste i jedyne.


Czemu za 1300 zł sprzedajesz sposób którym zarobiłeś 40 tyś ?

po to żeby mieć 50tyś ? hehe a tak serio taka cena wydała mi się wystarczająca i dobra dla klienta.


(06-01-2016 09:49)fusek napisał(a):  Jakie sa szanse ze sposob padnoe?
Ile dodatkowych pieniedzy potrzeba na start na inwestycje?

Nie sprzedam wielu kopi poradnika i jeśli nabywcy będą korzystać z rozsądkiem to nie będzie żadnych problemów.

Na dobry początek wystarczy 100/150zł.


RE: [SPRZEDAM] Poradnik zarabiania na sieciach afiliacyjnych. HIT - steel123 - 07-01-2016 16:43

Sprzedawałeś kiedyś ten poradnik na Makecash? kojarzę nick. Chyba że się mylę Smile


RE: [SPRZEDAM] Poradnik zarabiania na sieciach afiliacyjnych. HIT - mcraft - 07-01-2016 18:07

Tak temat byl dosc sławny, aczkolwiek nie mieł recenzji i nie poszlo wiele kopi.


RE: [SPRZEDAM] Poradnik zarabiania na sieciach afiliacyjnych. HIT - fusek - 07-01-2016 19:14

Zakupilem poradnik. - Czy wart swojej ceny? Się okazę.

Cały poradnik mogę streścić jednym to jest tak proste, że aż niemożliweWink


RE: [SPRZEDAM] Poradnik zarabiania na sieciach afiliacyjnych. HIT - zbyszeq - 07-01-2016 20:32

@[fusek]
sam jak to na mk recenzowałem, to wszystko zajęło mi 3msc żeby potwierdzić, ze to rzeczywiście działa.
Do tego czasu względem tego wszystkiego byłem sceptycznie nastawiony Smile.


RE: [SPRZEDAM] Poradnik zarabiania na sieciach afiliacyjnych. HIT - xTKSD - 07-01-2016 23:38

@zbyszeq

A pochwalisz sie jak tam zarobki? Smile


RE: [SPRZEDAM] Poradnik zarabiania na sieciach afiliacyjnych. HIT - kellylentz9 - 08-01-2016 00:05

na innym forum sprzedawałeś za pare stówek a tu chcesz ponad 1k


RE: [SPRZEDAM] Poradnik zarabiania na sieciach afiliacyjnych. HIT - mcraft - 08-01-2016 04:26

Tam nie było recenzji i nie byłem świadom jego wartości. po za tym nikogo nie zmuszam do kupna, co wiecej na tamtym forum tylko jedna sztuka poszła za grosze. Wieksze było zainteresowanie niż sprzedaż za brak recenzji a teraz nie juz tam nie dodam bo wymagan nie spelniam. Smile