Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sterownik do karty sieciowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sterownik do karty sieciowej (/Temat-Sterownik-do-karty-sieciowej-126771)



Sterownik do karty sieciowej - MistGun - 05-01-2016 16:36

Witam. Ostatnio wpadłem na genialny pomysł aby wgrać nowy.sprawy się tak potoczyły ze aktualnie nie mam sterowników do karty sieciowej. Wie ktoś jak wykryć kartę sieciowa? Mam laptopa to jeszcze jakoś pliki przetransportuje

Jeszcze mogę dodać że posiadam starego Windowsa z wszystkimi jego plikami Smile


RE: Sterownik do karty sieciowej - twardy - 05-01-2016 16:39

Sprawdzasz jaki masz model laptopa, wchodzisz na strone producenta, szukasz jakiejs zakladkai download ze sterownikami i tyle.


RE: Sterownik do karty sieciowej - MistGun - 05-01-2016 16:43

Stacjonarny Tongue


RE: Sterownik do karty sieciowej - szczygielek - 05-01-2016 16:58

no to w menadżer urządzeń i tam sie spróbuj czegoś zahaczyć Big Grin jakiejś nazwy czegos tam szukaj Big Grin


RE: Sterownik do karty sieciowej - nitram - 05-01-2016 18:02

menadżer urządzeń wchodzisz szukasz karty sieciowej, urządzenie sieciowe lub coś podobnego klikasz dwa razy lewym w zakładce szczegóły z rozwijanego menu wybierasz identyfikator sprzętu i kopiujesz to co się pojawi w pierwszej lini coś w stylu

PCI\VEN_10EC&DEV_8136&SUBSYS_E0001458&REV_02


podaj tutaj albo na pw a powiem ci co masz zainstalować

albo metoda numer dwa jak masz kartę sieciową na płycie głównej zintegrowaną szukasz na płycie modelu płyt głównej i po tym modelu dojdziesz jaka karta sieciowa.


RE: Sterownik do karty sieciowej - Majka - 05-01-2016 19:00

Od autora: "Problem rozwiązany"

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.