Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spór paypal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Spór paypal (/Temat-Spor-paypal-126742)

Strony: 1 2


RE: Spór paypal - Assasinoo - 05-01-2016 14:58

Sprawa przy płaceniu jak za towar/usługę, jest dużo prostsza, ja mam inny problem.
Udało się komuś odzyskać wysłane pieniądze jak do przyjaciela/rodziny?


RE: Spór paypal - DT82 - 14-01-2016 06:49

Stronka earningtraffic.com przestała współpracować z paypalem więc zaraz po tej informacji założyłem spór na PP. Napisałem mniej więcej tak jak polecaliście, czyli: że nie otrzymałem kompletnej usługi za którą zapłaciłem oraz o tym jak strona zrezygowała z PP i że to przeważyło na decyzji o inwestycji a teraz nie obsługują paypala więc chcę wyjść a nie ma kontaktu z właścicielem...
Po dwóch dniach taką o to dostałem odpowiedź:
"Po dalszej analizie Twojego roszczenia dotyczącego użytkownika HQ Advertising stwierdziliśmy, że opisany przez Ciebie problem, towar albo usługa dostarczone w ramach tej transakcji nie podlegają Ochronie kupujących w systemie PayPal. W związku z tym sprawa została zamknięta i nie możemy podjąć żadnych dalszych działań...."
"Aby dowiedzieć się, w jakich sytuacjach przysługuje Ochrona kupujących w systemie PayPal, zobacz Umowę z Użytkownikiem usługi PayPal, która została przez Ciebie zaakceptowana podczas zakładania konta PayPal. Kliknij łącze Umowy prawne dostępne u dołu każdej strony w witrynie PayPal."
No trudno, dziękuję wszystkim za pomoc. Po tym jak strona zrezygnowała z PP wzrosły naliczenia więc poczekam aż mi się zamkną paczki i spróbuję wypłacić na inny procesor.


RE: Spór paypal - DT82 - 15-07-2016 16:59

Taki mały odkop...Już ponad pół roku minęło od zamknięcia sprawy. Pisali wtedy że zamykają sprawę i nie podejmą dalszych działań. A tu wczoraj z niczego nagle dostałem zwrot całości na PP Big Grin
https://gyazo.com/469a4517b4b01f80c7e8166db2eb7cc6 A to żartownisie Big Grin


RE: Spór paypal - sulliwan93 - 29-07-2016 23:30

Mi z extrarevshare zwracali, podobna sprawa. Tyle, ze obsługiwali paypal i nie zerwali umowy.


RE: Spór paypal - matix2711 - 01-08-2016 08:07

Z jednym programem też tak miałem, poszło 100$ a jakieś 2 tygodnie temu na PP 100 zwrócone, super info Smile