Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spór paypal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Spór paypal (/Temat-Spor-paypal-126742)

Strony: 1 2


Spór paypal - DT82 - 04-01-2016 21:28

Dnia 08.12.2015 zainwestowałem 15$ w EarningTraffic przez PayPal. Stronka stała się ponoć niewypłacalna ale działa i bardzo wolno nalicza, obecnie mam tam trochę ponad 8$. Moje pytanie brzmi czy mógłbym w tym momencie założyć spór na PayPal a jeśli tak to czy miałby on szansę powodzenia. Chciałbym też wiedzieć jakby to miało dokładnie wyglądać , co miałbym napisać, jakich argumentów użyć aby uznali? Z góry dziękuję za pomoc Wink


RE: Spór paypal - szczygielek - 04-01-2016 21:39

ale o co Ty cchesz ten spór ? Najpierw przeczytaj regulamin EarningTraffic bo wpłacając zgadzałeś sie z nimi. A dla PayPala dokonałes tak jakby płatności. Moim zdaniem to nie przejdzie


RE: Spór paypal - DT82 - 04-01-2016 21:46

Np. o to że nie mogę wypłacić kasy którą mam u nich?


RE: Spór paypal - szczygielek - 04-01-2016 22:02

według mnie to już nie jest sprawa PayPala, jesli według regulaminu masz prawo ja wypłacić, a nie mozesz to juz raczej sprawa dla innych służb Jerk2


RE: Spór paypal - twardy - 04-01-2016 22:12

Trudno powiedziec. Lucrelab podobno ma 50000 dolarow na minusie na paypalu Wink Masz pol roku na zalozenie sporu.


RE: Spór paypal - DT82 - 04-01-2016 22:13

Wiele osób na tym forum w różnych tematach pisało co innego. Ponoć wielu odzyskuje wkład przy niepowodzeniach w hyipach (w PayPal). Dlatego też założyłem ten temat aby prosić o szczegóły od osób które mają już takie doświadczenia.


RE: Spór paypal - szczygielek - 04-01-2016 22:14

(04-01-2016 22:12)twardy napisał(a):  Trudno powiedziec. Lucrelab podobno ma 50000 dolarow na minusie na paypalu Wink Masz pol roku na zalozenie sporu.

że niby komuś oddał PayPal pieniądze a w zamian nałożył minus na konto Lucrelab? a to jest możliwe? skąd PayPal wziął te pieniądze ? z nieba im nie spadły Idea


RE: Spór paypal - twardy - 04-01-2016 22:28

(04-01-2016 22:14)szczygielek napisał(a):  
(04-01-2016 22:12)twardy napisał(a):  Trudno powiedziec. Lucrelab podobno ma 50000 dolarow na minusie na paypalu Wink Masz pol roku na zalozenie sporu.

że niby komuś oddał PayPal pieniądze a w zamian nałożył minus na konto Lucrelab? a to jest możliwe? skąd PayPal wziął te pieniądze ? z nieba im nie spadły Idea

O czym ty piszesz? Mozesz zalozyc spor na paypalu i odzyskac kase. Simple as this. Kupujesz cos na ebayu, placisz, koles wysyla ci paczke, ty cofasz kase. Masz przedmiot i kase. Paypal tak dziala. Maja 50000 dolarow na minusie na koncie? To jest problem mixholdingu, nie paypala. Paypal koniec koncem kase w jakis sposob od nich odzyska. Mam jeszcze 9dni na cofniecie platnosi wlasnie do lucrelaba i chyba to zrobie Smile


RE: Spór paypal - geraxon - 04-01-2016 23:47

Przeczytaj regulamin. Ja wytoczyłem spór przeciwko hqrevshare bo przestało być wypłacalne i mi nie oddali bo opłata jest za reklamy na stronie (które działają) a nie za zarabianie i wypłacanie zarobku z paczek. Na innym sporze od innej strony dostałem zwrot po tym jak wycofali możliwość wypłaty na paypal. Napisałem, że to przeważyło na decyzji o inwestycji a teraz nie obsługują paypala więc chcę wyjść a nie ma kontaktu z właścicielem. Podsumowując, jeśli strona działa ale wolno nalicza to raczej zwrotu nie dostaniesz, ale przeczytaj regulamin strony, może Ci się poszczęści Smile


RE: Spór paypal - Duxone00 - 05-01-2016 12:59

(04-01-2016 22:13)DT82 napisał(a):  Wiele osób na tym forum w różnych tematach pisało co innego. Ponoć wielu odzyskuje wkład przy niepowodzeniach w hyipach (w PayPal). Dlatego też założyłem ten temat aby prosić o szczegóły od osób które mają już takie doświadczenia.


Normalnie zakładaj spór na paypalu i wpisz że nie otrzymałeś kompletnej usługi za którą zapłaciłeś.

zazwyczaj bywa tak że scamy nie odpisują na takie spory, sam kiedyś wpłaciłem 100$ i okazał się skamem spór na paypalu i po dwóch tygodniach kase paypal zwrócił.

Tak samo z Virgin mobile i ich pakietami zakup pakietu przez płatność na paypalu i to że bany na sim'y leciały też spór założony i spór wygrany za nie dostarczenie kompletnej usługi za którą się zapłaciło.

Edit:

żeby paypal zakończyło twój spór na Twoją nie korzyść musi dostać dowód który w 100% będzie potwierdzał iż sprzedający dostarczył usługę którą sprzedawał