Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Starcie z internetami v2 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Starcie z internetami v2 (/Temat-Starcie-z-internetami-v2-126739)



Starcie z internetami v2 - Bidbar96 - 04-01-2016 21:04

Swoją przygode z zarabianiem zacząłem w maju 2015, dotychczas zarobiłem jakies 4-5tys zł w takich serwisach jak: bankier.pl / wszelakie sub-sms / shorte. W listopadzie 2015 znudziłem się zarabianiem przez internet i olałem swój poprzedni dziennik który pewnie jest juz usunięty Big Grin
Po "pozbyciu" się całego zaplecza (moze inaczej, spieniężenia go ? ) przymierzałem się bardzo długo do powrotu do branży. Wraz z początkiem nowego roku wracam pełną para Big Grin Koniec pierdzielenia, owijania w bawełne, do rzeczy...

Moje cele: (najbliższe, na których skupiam się obecnie tj. od dzis Smile

- Stworzenie farmy fanpage pod shorte.st. Około 50-60 FP.
- Stworzenie zaplecza pod subskrypcje/premium SMS


Moje cele: (skupie się na nich gdy powyższe podpunkty bedą zrealizowane choc w 50%)
- Wejscie do TM (nie planuje inwestycji, zysk będe czerpał z poleconych)
- Stworzenie zaplecza pod serwisy z grami takie jak: FunHub etc etc.
- Możliwe wejscie do typowych HYIP-ów typu świętej pamięci HQ Revshares.


Moje marzenie:
- Osiągnięcie zysku na poziomie 4-5tys. zł/msc z shorte i subskrypcji
- Stworzenie pasywnego źrodła dochodu w postaci bloga tematycznego z podpiętymi programami parterskimi, jaka tematyka? Fitness, kulturystyka, aktywnosc fizyczna - to czym się interesuje i o czym mam pojęcie.


Aktualnie posiadam:
- Bardzo dużo (ok 30 fake kont z różną iloscią znajomych ) które obecnie służą mi do "lekkiej" promocji moich 7 FP - nie będe zaczynał od 0 Wink
- Wyżej wspomniane Fanpage
- BARDZO DUŻO CHĘCI I ZAPAŁU - a to chyba najważniejsze.



Sądze że z zarobkami rusze już od nastepnego tygodnia. Obecnie skupiam się na stworzeniu sobie minimalnego zaplecza.


RE: Starcie z internetami v2 - omisiu - 04-01-2016 21:20

Jednym słowem powodzenia!


RE: Starcie z internetami v2 - Noozer - 04-01-2016 21:22

Powodzenia Wink


RE: Starcie z internetami v2 - Krakersik - 04-01-2016 21:35

Powodzonka Smile


RE: Starcie z internetami v2 - MoneyNinja - 04-01-2016 22:56

Powodzenia i z pewnością będę zaglądać Smile


RE: Starcie z internetami v2 - Mailowiec - 04-01-2016 22:58

Powodzenia Jerk


RE: Starcie z internetami v2 - Bidbar96 - 05-01-2016 17:24

Dziś nadal zajmuje się rozbudową zaplecza, tak bedzie wyglądał cały ten tydzien. Mimo to i tak zarobiłem pokaźną kwote Smile

Co dzis zrobiłem:

- Doprowadziłem wszystkie swoje FP do poziomu 1,5k like (aktualnie mam ich 7 )
- Zaplanowałem posty na dwa dni do przodu, oraz s4s - rownież na dwa dni w przód
- "Przeleciałem" wszystkie fake konta i poakceptowałem znajomych (dokładnie 30 kont)
- Stworzyłem 2 nowe fake konta i rozesłałem spam o zaproszenia, do konca tygodnia codziennie bedą powstawac 2 nowe konta.
- Załozyłem z dwoma znajomymi z moich linków partnerskich w comperii i bankierze konta, podział zyskiem 50/50 Smile


Ile dzis zarobiłem:
- Shorte.st - przyjmijmy że 0, jest ledwo 1$
- sub-sms - 0
- programy partnerskie (bankier/comperia): 670zł
- zaakceptowany rachunek z poprzedniego miesiąca w bankierze: 110zł


W tym miesiącu zarobiłem już:
780zł

Aktaulnie w portfelu mam:
153,42zł

Cała praca zajęła mi: ok. 2,5-3h


RE: Starcie z internetami v2 - vanillahajs - 05-01-2016 19:00

Powodzenia Smile


RE: Starcie z internetami v2 - Bidbar96 - 11-01-2016 22:39

Można rzec że miałem lekką przerwe. Spowodowaną niezaplanowanymi melanżami;d A na poważnie od jutra wracam na siłownie i daje z siebie 101% w dalszym zarabianiu przez internet.
Od ostatniego wpisu zarobiłem jakies drobniaki na shorte i na leadmore.


Co zrobiłem od ostatniego wpisu:
- Nie wytrzymałem, przetestowałem mój sposób promocji subskrypcji na takim zapleczu jakie posiadam, zarobiłem 72zł. Niestety nie wiem jak zwiększyc ruch, konwersja jest na poziomie 4-5%, więc jestem zadowolony, lecz przy 50-100UU/dzien - a to juz mnie nie satysfakcjonuje.
-Aktualnie posiadam 9 Fanpage erotycznych, 7 powyżej 2k like, celu nie zrealizowałem, ponieważ chcialem miec do poniedziałku 10 po 1-2k like, cóz... wypada postawic kolejny ambitny cel: 15FP po 1-2k like do kolejnego poniedziałku.
- Ponadto planuje stworzenie "floty" fp typowo gimbusiarskich, byc może pomogą mi w zwiększeniu UU na lm Wink
-Od wczoraj kombinuje cos z programami afilacyjnymi. Taki już jestem że biore się za wszystko na raz a efekty nie zawsze są takie jakie bym chciał.


Moje zarobki:
-Tak jak mowiłem konwersja na lm mnie cieszy, natomiast brakuje ruchu.
+72zł
- Z odnowiem na eforsie wpadło dzis troche grosza
+15zł
Shorte
Wpada od niedawna z dnia na dzien coraz więcej, dzis jest to na obecną chwile 0,60$

Kolejny wpis będzie wzbogacony o jakies ssy, teraz ide spac - padam na twarz:x