Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłata z konta paysafecard - ktoś korzystał? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wypłata z konta paysafecard - ktoś korzystał? (/Temat-Wyplata-z-konta-paysafecard-ktos-korzystal-126729)



Wypłata z konta paysafecard - ktoś korzystał? - mamrotka - 04-01-2016 19:20

Witam, czy ktoś wypłacał zgromadzone środki na koncie PSC ? Ponieważ czytałam i jest taka opcja:
https://www.paysafecard.com/pl-pl/faq/wyplata-pozostalych-srodkow-z-my-paysafecard/

Moje pytanie brzmi czy serio wypłacą czy nie polecą w kulki bo mam trochę do wypłaty a nie chcę ich stracić...

Pozdrawiam Smile


RE: Wypłata z konta paysafecard - ktoś korzystał? - olekn1 - 04-01-2016 22:56

Normalnie wypłacą, ale trzeba czekać do dwóch tygodni i pobierają za to 20 PLN


RE: Wypłata z konta paysafecard - ktoś korzystał? - mamrotka - 04-01-2016 23:48

Tak wiem, ale nie wiadomo jak to jest bo to kwota ok. 2 tys zl, wiec nie chce ich stracic mam nadzieje, ze to firma zaufana Smile Dzieki i pozdr.


RE: Wypłata z konta paysafecard - ktoś korzystał? - Assasinoo - 05-01-2016 00:44

Jedyna szansa na komplikację przy płatności może wyniknąć, jeśli te kody nie zostały zakupione przez Ciebie realnie, tylko np. skupowane po forach za 80% ceny. Sporadycznie przy podejrzanych kwotach wymagają przesłania skanów zakupionych paragonów (a jak ktoś gromadzi/skupuje z różnych stron to lipka).

To, czy wiarygodna, to mogę Cię w 100% zapewnić, o ile sama jakiegoś wałka nie robisz, to nie masz się czego bać nawet na większe sumy. @[mamrotka]


RE: Wypłata z konta paysafecard - ktoś korzystał? - Yabuza - 05-01-2016 00:51

Ja raz miałem kontrole PSC, kazali mi napisać miasto i punkt w którym kupywałem. Potem oddali to do weryfikacji trochę to trwało.


RE: Wypłata z konta paysafecard - ktoś korzystał? - mamrotka - 05-01-2016 01:43

Wlasnie rzecz w tym ze te kody od klientow. Teraz nie wiem czy mam pisac o skany itd. bo moze byc ciezko. Druga sprawa ciekawe czy jezeli nie mam 18lat to sie nie przywala ehh..


RE: Wypłata z konta paysafecard - ktoś korzystał? - Assasinoo - 05-01-2016 02:41

Każdy procesor płatności online tego typu wymaga, abyś miała ukończone 18 lat, ale najczęściej na takiej zasadzie, że weryfikację robisz w momencie, gdy chcesz swoje limity konta podwyższyć.
Możesz liczyć na to, że się nie dowalą tym razem, a następnym postaraj się szybciej pożytkować środki, zanim się zbierze większa suma, bo teraz jednak jakieś ryzyko istnieje Wink Ale nie będzie źle, wypłacą bez przeszkód i tyle, jeśli będą przeszkody to albo powiesz im prawdę (chyba najlepiej, mówię tu o pozyskaniu kodów, nie o wieku), albo poprosisz o te skany kodów.


RE: Wypłata z konta paysafecard - ktoś korzystał? - mamrotka - 05-01-2016 13:03

No a co jeżeli kupujemy piny psc na allegro ? Wiec jak to sie ma wtedy... ?


RE: Wypłata z konta paysafecard - ktoś korzystał? - Assasinoo - 05-01-2016 14:50

Wiesz co innego sobie raz na jakiś czas pin za 50 zł wklepać (można również udowodnić zakup takiego pinu online), a co innego jak ktoś wklepuje za kilka tysięcy złotych tych pinów (ryzyko, że pochodzą z jakichś oszustw etc). Nic nie zrobisz, zaryzykuj wypłatę, a w razie komplikacji, spróbuj się jakoś wytłumaczyć Tongue


Wypłata z konta paysafecard - ktoś korzystał? - piotrekprorok - 20-01-2016 19:12

Możesz wymienić na stronie https://panel.fasturn.eu/account/ref-8791

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.