Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powrót do zarobku. War43 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Powrót do zarobku. War43 (/Temat-Powrot-do-zarobku-War43-126710)

Strony: 1 2 3


Powrót do zarobku. War43 - war43 - 04-01-2016 13:16

Witam.
Mam na imię Mateusz.
Jestem 19-latkiem w ostatniej klasie szkoły zawodowej. (Jeden rok przesiedziałem, lecz było to celowe - chciałem zmienić kierunek na taki, który bardziej odpowiadał moim zainteresowaniom)
Interesuję się głównie sportem, a bardziej precyzując Sportami Walki uderzanymi (bez walki na podłodze)
Jako, że jestem już w ostatniej klasie, a do pracy na etat mi się nie śpieszy, postanowiłem mocniej rozwinąć swoje zarobki w internecie - może uda się z tego utrzymać.

Aktualnie działam w:
-FireSub
http://firesub.pl/
-Shorte
https://shorte.st/ref/f82a54ca31
https://shorte.st/
-MPA (50$ inwestycji)
https://www.mypayingads.com/index.php?ref=105213
https://www.mypayingads.com/
_______________________________

Mój cel to osiągnięcie przynajmniej 3 000zł miesięcznie (czyli jak łatwo obliczyć - 100zł dniówki).

Dziennik będzie podzielony na kilka części i będę się starał aktualizować go codziennie.

Obecne całkowite zarobki:
Shorte - 226$- 3 miesiące - tendencja mocno wzrostowa.
FireSub - 1047zł - 1 miesiąc - tendencja lekko wzrostowa.
MPA - 85 paczek
__________________
Poprzednie serwisy:
eForsa ~1000zł
Leadmore ~500zł
__________________

Ogóle zarobki z okresu 3 miesięcy: 2547zł i 226$.
Cała "praca" do dziś ograniczała się do ustawienia automatu i co jakiś czas resetowanie go, kiedy coś idzie nie tak.
__________________

Obecne plany:
-Rozwinąć profile na Instagramie.
-Zacząć zarabiać w mobilnym PPI, a dokładnie w ogMobi.
-Zakupić bota do Instagrama.
-Po wypłacie z Shorte, dokupić większą ilość paczek w MPA.
-Wypłacać wszystkie środki z MPA i wkładać je do Marlive (nie chcę trzymać wszystkiego w jednym serwisie)
__________________
Wynik z dnia wczorajszego:
FireSub: 42zł
Shorte: 4.22$
Całość: 58zł/100zł
__________________
Jeśli ktoś zechce doradzić mi coś w sprawie Instagrama, będę bardzo zadowolony (nigdy wcześniej nie miałem doświadczenia z tym portalem)


RE: War43 - SubSMS / Shorte / OgMobi / HYIP - PremAccHack - 04-01-2016 13:36

" (Jeden rok przesiedziałem, lecz było to celowe - chciałem zmienić kierunek na taki, który bardziej odpowiadał moim zainteresowaniom) "

Faktycznie bardzo dojrzałe i mądre zachowanie. Nie mogłeś się przepisać? Bo żeby zawodowki nie przejść to trzeba być geniuszem w swoim rodzaju Big Grin


RE: War43 - SubSMS / Shorte / OgMobi / HYIP - war43 - 04-01-2016 13:44

Dlaczego przesiedziałem?
Brak miejsc w moim roczniku.
Dlaczego zawodówka?
Brak technikum o tym kierunku + brak takiej potrzeby.
Specjalizację E7 i E8 zapewnia mi zawodówka.
E24 (jedyny dodatek Technikum w zawodzie) nie robi wielkiej różnicy przy szukaniu pracy - znacznie lepszym wyjściem jest poświęcenie tego dodatkowego roku nauki, na zrobienie dodatkowych kursów.

Niedojrzałe zachowanie?
No tak, przecież lepiej siedzieć całe życie w zawodzie, który kompletnie mnie nie interesuje. Smile
Bo po co chodzić do pracy z uśmiechem, ciesząc się, że robi się coś, co się na prawdę lubi? Smile
Lepiej codziennie rano wstawać z myślą "o niee... znowu do pracy"

Pozdrawiam i gratuluję tak szybkiej oceny człowieka Wink


RE: War43 - SubSMS / Shorte / OgMobi / HYIP - war43 - 04-01-2016 20:13

Dziennik "Geniusza w swoim rodzaju"
Dzień 2

Dziś niestety nie zrobiłem kompletnie nic, prócz założenia konta na istagramie i ustawienia bota.
No i oczywiście wyklikania 10 reklam w MPA.
Mimo to, zarobki są w sumie dość zadowalające:

Shorte
3,50$ - słabiutko

FireSub
56zł

MPA
Bez zmian, ze względu na brak możliwości wpłaty.
Czekam, aż odblokują PP, a następnie dołożę około 100$.

Instagram
Obserwujący - 16
Posty - 17
Tematyka - Dziewczyny trenujące Fitness.
Kopletnie nie ogarniam tego portalu, nie potrafię wypromować swojego konta. Byłbym wdzięczny za wskazówki od ludzi bardziej obeznanych.

Razem: 69zł



RE: War43 - SubSMS / Shorte / OgMobi / HYIP - Pasza dla konia - 04-01-2016 20:15

Odblokuj chat na Ogmobi i odnośnie instagrama będziesz wiedział wszystko Tongue


RE: War43 - SubSMS / Shorte / OgMobi / HYIP - war43 - 04-01-2016 20:31

"Sorry, you need to earn more than $100 with us to unlock the chatroom. If you think we should make an exception for you add your account manager on skype."

No cóż... Postaram się Big Grin


RE: War43 - SubSMS / Shorte / OgMobi / HYIP - Snaggy - 04-01-2016 20:53

(04-01-2016 20:31)war43 napisał(a):  "Sorry, you need to earn more than $100 with us to unlock the chatroom. If you think we should make an exception for you add your account manager on skype."

No cóż... Postaram się Big Grin

[Obrazek: sfJqHiY.png]

Ja właśnie przed chwilą zdobyłem kolejnego leada i wkraczam!
Życzę tobie tego samego! Tylko szybciej! Smile


RE: War43 - SubSMS / Shorte / OgMobi / HYIP - war43 - 07-01-2016 17:17

Dzień 3 i 4

2 dni spędziłem u dziewczyny, a co za tym idzie ponownie nie zrobiłem kompletnie nic, prócz wyklikania reklam w MPA.
Dodatkowo postanowiłem jeszcze zainwestować 35$ w kolejny program, który jest bardzo podobny do wyżej wymienionego MyPaingAds, jednak ma pewne dodatkowe zalety:
1. (Główna) - Został już 3 krotnie zweryfikowany przez PayPal.
2. Dodatkowa opłata za członkostwo, gdy chce się posiadać powyżej 50 paczek (dodatkowe zabezpieczenie programu)
3. Naliczenia podobno trzymają się w okolicy 5%/dzień
Mowa tu o TrafficGoals.
Gdyby ktoś chciał zarejstrować się z mojego polecenia, to serdecznie zapraszam:
https://trafficgoals.com/ref/war43211
______________________________________

Shorte

3,28$ + 3,08$ - słabiutko
______________________________________

FireSub
32,15zł+33,20zł
Niestety skończył mi się kod na 7zł/lead, a przy stawce 4,15zł zarabia się trochę trudniej Smile
______________________________________


MPA
Bez zmian, ze względu na brak możliwości wpłaty oraz brak naliczeń (nadal problemy z PayPalem).
______________________________________


TrafficGoal
Paczki: 35
Przy opisywaniu dnia dzisiejszego napiszę jak dokładnie wyglądają naliczenia w tym programie
______________________________________


Instagram
Obserwujący - 97
Posty - 17
Tematyka - Dziewczyny trenujące Fitness.
Jakież było moje zdziwienie, jak 2 minuty temu zerknąłem na stan tego konta - może jednak uda mi się coś z tego portalu wyciągnąć Smile
______________________________________

Kopletnie nie ogarniam tego portalu, nie potrafię wypromować swojego konta. Byłbym wdzięczny za wskazówki od ludzi bardziej obeznanych.
______________________________________

Razem: 90zł/200zł
Połowa celu za NicNieRobienie... To oznaka, że trzeba w końcu wziąć się do roboty. Smile



RE: War43 - SubSMS / Shorte / OgMobi / HYIP - war43 - 08-01-2016 12:14

Dzień 5

W końcu wziąłem się do roboty - to wciąż za mało, ale zawsze coś.
Odświeżyłem profile w botach (nowe zdjęcia, nowe dane, nowe linki, te same konta - w końcu ludzie nie będą wiecznie klikać w jedne i te same linki)
Co prawda zrobiłem to o godzinie 17:00, ale mimo to, do 24:00 poprawa była co najmniej "odczuwalna", co z resztą widać po dochodach.

Plan na kolejne dni:
-Znaleźć więcej zdjęć, które będę mógł wykorzystać w wyżej wymienionych profilach i zrobić zapas na miesiąc.
-Regularnie odświeżać profile (i tu jeszcze się zastanawiam - albo codziennie będę aktualizował jeden z nich, albo co 3 dni będę aktualizował wszystkie. Muszę sprawdzić co będzie dla mnie wygodniejsze.)
-Siedzieć i myśleć nad jakąś niszą - w końcu na ero-content świat się nie kończy. Big Grin
-Zakupić bota do instagrama - Instagress lub FollowLiker. Nie mogę się zdecydować, oba mają swoje wady i zalety.
-W późniejszym czasie planuję zainwestować w poszerzenie swojej wiedzy - chcę kupić poradnik do PPA za 300-400zł, z nadzieją, że wiedza w nim zawarta będzie mogła zostać wykorzystana także w serwisach, na których obecnie zarabiam.


______________________________________
Zarobki z dnia 5:

4,76$
______________________________________

FireSub
41,50zł
Niestety skończył mi się kod na 7zł/lead, a przy stawce 4,15zł zarabia się trochę trudniej Smile
______________________________________


Bez zmian, ze względu na brak możliwości wpłaty oraz brak naliczeń (nadal problemy z PayPalem).
Po powrocie naliczeń zamierzam włożyć w ten program dodatkowe 100$, po czym wypłacać 100% przez BitCoin i przekładać do Marlive
______________________________________


Paczki: 35
Dokładne naliczenia podam, gdy miną równe 24h od inwestycji.
Jak na razie mogę napisać, że program bardzo mi się podoba.
______________________________________


Instagram
Obserwujący - 98
Posty - 17
Tematyka - Dziewczyny trenujące Fitness.

Odkładam pracę na Instagramie do czasu, aż zainwestuję w Bota - mam też 3 serwery VPS, co pozwoli mi na założenie większej ilości kont (zakładam je z 4 adresów IP)
______________________________________

Byłbym bardzo wdzięczny, za jakiekolwiek wskazówki dotyczące Instagrama - nigdy wcześniej nie miałem z nim styczności.[/align]
______________________________________

Razem: 60zł/100zł
60% celu - myślę, że Dzień 6 będzie lepszy. Smile



RE: War43 - SubSMS / Shorte / OgMobi / HYIP - war43 - 09-01-2016 00:03

Dzień 6

Wykonana praca:
-Pobrane 6 paczek zdjęć do automatów.
-Wyklikane reklamy w MPA oraz TrafficGoal
-Dołożone 11$ inwestycji do TrafficGoal
-Przetestowanie nowej "niszy" do FireSub - brakuje mi słów, aby określić jak bardzo była ona nietrafiona. Smile
_________________
Plan na kolejne dni:
-Poszerzyć swój zasób słów, aby bez problemu określać kolejne nietrafione nisze.
-Znaleźć więcej zdjęć, które będę mógł wykorzystać w profilach do automatów.
-Regularnie odświeżać profile (i tu jeszcze się zastanawiam - albo codziennie będę aktualizował jeden z nich, albo co 3 dni będę aktualizował wszystkie. Muszę sprawdzić co będzie dla mnie wygodniejsze.)
-Siedzieć i myśleć nad jakąś niszą - w końcu na ero-content świat się nie kończy. Big Grin
-Zakupić bota do instagrama - Instagress lub FollowLiker. Nie mogę się zdecydować, oba mają swoje wady i zalety.
-W późniejszym czasie planuję zainwestować w poszerzenie swojej wiedzy - chcę kupić poradnik do PPA za 300-400zł, z nadzieją, że wiedza w nim zawarta będzie mogła zostać wykorzystana także w serwisach, na których obecnie zarabiam.


______________________________________
Zarobki z dnia 6:

5,80$ = 22,60zł
______________________________________

FireSub
41,50zł
Niestety skończył mi się kod na 7zł/lead, a przy stawce 4,15zł zarabia się trochę trudniej Smile
______________________________________


Bez zmian, ze względu na brak możliwości wpłaty oraz brak naliczeń (nadal problemy z PayPalem).
Po powrocie naliczeń zamierzam włożyć w ten program dodatkowe 100$, po czym wypłacać 100% przez BitCoin i przekładać do Marlive
______________________________________


Paczki: 35 + 12 = 47
Naliczenia po równych 24h (z 35 paczek) - 1,60$
______________________________________


Instagram
Obserwujący - 98
Posty - 17
Tematyka - Dziewczyny trenujące Fitness.

Odkładam pracę na Instagramie do czasu, aż zainwestuję w Bota - mam też 3 serwery VPS, co pozwoli mi na założenie większej ilości kont (zakładam je z 4 adresów IP)
______________________________________

Byłbym bardzo wdzięczny, za jakiekolwiek wskazówki dotyczące Instagrama - nigdy wcześniej nie miałem z nim styczności.
______________________________________

Razem: 64.10zł/100zł


Ciekaw jestem, czy ktoś to w ogóle czyta Big Grin